Ліхтенштейн створив мегасенсацію у Лізі Європи (відео)

Вадуц вийшов у третій раунд кваліфікації Ліги Європи© fc vaduz
Спорт 22 липня, 2011, 11:09 1954
Нападник "Вадуца" Морено Меренда за 12 хвилин до завершення гри вивів свою команду у третій раунд кваліфікації Ліги Європи.

Ліхтенштейнський "Вадуц" створив найбільшу сенсацію у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, вибивши зі змагань бронзового призера чемпіонату Сербії "Воєводину".

Перша зустріч команд на полі "Вадуца" завершилася перемогою "Воєводини" з рахунком 2:0. Однак у матчі-відповіді ліхтенштейнські футболісти спромоглися на диво - обіграли балканців з рахунком 3:1.

"Вадуц" відкрив рахунок вже на 10-й хвилині матчу - відзначився сербський легіонер Душан Цветінович. На 78-й хвилині Морено Міранда подвоїв перевагу гостей, зрівнявши рахунок за підсумком двох матчів.

Проте Неманья Човіч на 87-й хвилині забив, здавалося б, переможний для сербів гол у протистоянні.

Але футболісти "Вадуца" були іншої думки. На шостій компенсованій хвилині Морено Меренда оформив дубль, вивівши "Вадуц" у наступне коло.

В третьому раунді ліхтенштейнці спробують проявити свій бойовий характер у протистоянні з ізраїльським "Хапоелем" з Тель-Авіва.

Відзначимо, що у Ліхтенштейні футбольний чемпіонат не проводиться. А "Вадуц" виступає у чемпіонаті Швейцарії. У минулому році він зайняв третє місце у другій швейцарській лізі.

Путівку у Лігу Європи "Вадуц" оформив, вигравши кубок Ліхтенштейну.

"Ворскла" розгромила британців у Лізі Європи (відео)