"Ліон" і "Марсель" забили десять голів на двох (відео)

Центральний матч 12-го туру чемпіонату Франції "Олімпік" (Ліон) - "Олімпік" Марсель завершився суперрезультативно.

Фантастичний футбол у виконанні двох "Олімпіків" – ліонського і марсельського – подарував глядачам, що прийшли у неділю ввечері на стадіон "Жерлан", незабутнє видовище. Десять м'ячів у матчі, по п’ять в кожні ворота забили суперники один одному.

До фінального свистка було не зрозуміло, хто святкуватиме перемогу, але все ж поєдинок закінчився нічиєю – 5:5. Цікаво, що десять м'ячів забили дев'ять різних футболістів!

Гра добре почалася для "Ліона", коли вже на третій хвилині Пьяніч відкрив рахунок. "Марсель" відігрався досить швидко – на 11-й хвилині Діавара головою переправив м'яч у ворота після подачі кутового. Однак радість гостей була не довгою, через три хвилини Гову знову вивів "Ліон" вперед.

Втім, цього вечора все тільки починалося. За хвилину до перерви Шейру дальнім ударом зрівняв рахунок, причому цей гол «привіз» у власні ворота голкіпер господарів Льоріс, який сам вніс м’яч у ворота після несильного удару Шейру. А через хвилину після початку другого тайму Бакарі Коне вперше вивів гостей вперед.

На 79-й хвилині екс-"гірник" Брандао збільшив перевагу гостей до двох м'ячів і, здавалося, що для "Ліона" матч закінчиться поразкою.

Однак господарі продемонстрували справжній чемпіонський характер, за наступні десять хвилин перевернувши хід зустрічі на 180 градусів. Лісандро Лопес за три хвилини зробив дубль, причому другий м'яч забив з пенальті, призначений за гру рукою захисника "Марселя" в своєму карному майданчику. Але й на цьому господарі не зупинилися. На 90-й хвилині "Ліон" розіграв прекрасну атаку і Бастос ударом з лівої знову вивів господарів уперед.

Йшла третя компенсована хвилина. Кутовий біля воріт "Ліона". Голкіпер промахнувся повз м’яч і гості таки заштовхали сферу у ворота. Гол записали на рахунок Мбіа, хоча, швидше за все, був автогол.

У підсумку, 5:5. "Ліон" не зміг обійти "Бордо", який незважаючи на поразку, залишився на першому місці. А "Марсель" опустився на восьме місце, але все ще має в запасі перенесений матч з ПСЖ.

Додамо, що рахунок 5:5 за 76 років проведення чемпіонатів Франції зафіксовано лише в п'ятий раз. Останній такий спектакль трапився в 1957 році - тоді його авторами стали "Ніцца" і "Лілль".

"Челсі" здобув перемогу над "Манчестер Юнайтед"