Литва та Словенія – поки непереможні

Спорт 11 вересня, 2007, 10:16 229
На чемпіонаті Європи з баскетболу добігає кінця друга стадія турніру, за результатами якої визначаться чвертьфіналісти континентальної першості.

Литва - Франція
AFP
Литва - Франція: боротьба під кільцем
Переможна серія збірної Литви на чемпіонаті Європи з баскетболу у понеділок досягла п'яти матчів. У понеділок команда Рамунаса Бутаутаса обіграла в поєдинку другого групового етапу збірну Франції.

Інтрига жила в цій грі тільки в стартовій чверті, яка залишилася за Литвою - 19:18. П'ятнадцатиочковий ривок литовців на самому початку другої чверті зробив їх повноправними господарями положення: перша половина завершилася 48:32 на їх користь.

До честі Тоні Паркера і компанії, французи вийшли на другу половину гри зарядженими на боротьбу, і навіть знайшли в собі сили скоротити різницю в рахунку до "-8".

Але до реальних загроз переможному для себе результату литовці справу не довели, і заслужено перемогли 88:73. Збірній Франції навіть не допомогли 11 влучних дальніх кидків, виконаних її гравцями.

Кращимі гравцямі у переможців стали Рамунас Шишкаускас (19 очок, 5 підборів, 2 перехоплення), Дарюс Сонгайла (17 очок, 7 підборів, 2 перехоплення), Шарунас Ясикявічус (14 очок, 7 передач) і Симас Ясайтіс (13 очок). Тандем найрезультативніших французів склали Флоран Пьетрус (13 очок) і Тоні Паркер (11).

Словенія - Німеччина
AFP
Словенія - Німеччина: Ґоран Ягоднік та Дірк Новицькі борються за м'яч під кільцем
В останньому турі другого групового етапу французи зіграють з турками, що вже втратили шанси на вихід у чвертьфінал, а збірна Литви поиіряється силами з командою Словенії, що також поки не має поразок.

Словенці у понеділок трохи не побили рекорд збірної Росії, розгромивши команду Німеччини з крупним рахунком 77:47. По ходу поєдинку перевага словенців досягала 35 очок, але в кінцівці німці змогли небагато скоротити різницю у рахунку.

Найрезультативнішим у словенців став Матіаж Смодіш – 22 очки.

Найкрупніший розгром Евробаскета-2007 поки залишається на рахунку збірної Росії, яка на першому етапі першості 4 вересня в Гранаді розбила команду Ізраїлю з різницею у 34 очки - 90:56.

Ще в одному матчі, зіграному в понеділок, італійці лише у додатковий час подолали опір турків – 84:75.