"Ліверпуль" дивом врятувався від поразки в останньому домашньому матчі чемпіонату Англії

Момент матчу© Reuters
Обіграти "червоних" міг лондонський "Челсі".

В Англії відбувся матч перенесеного 30 туру Прем'єр-ліги між "Ліверпулем" та "Челсі".

Зустріч, яка відбувалася на стадіоні "Енфілд", завершилася нічийним результатом 1:1.

Першими в матчі зуміли забити гості. На 32-й хвилині після передачі Абдула Баби голом відзначився Еден Азар.

Господарі, не дивлячись на перевагу по ходу всієї зустрічі, зуміли зрівняти рахунок лише на 2-й доданій хвилині основного часу матчу. Рятівником "мерсисайдців" став Крістіан Бентеке.

Зазначимо, що ця гра була останньою домашньою для "Ліверпуля" в чемпіонаті Англії.

Після цього поєдинку "червоні" розташувалися на 8 місці в турнірній таблиці АПЛ із 59 очками, а "Челсі" на 9 місці з 49 балами.

Нагадаємо, раніше чемпіоном Англії достроково став "Лестер".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.
  • Юрий Постранский Юрий Постранский 12 травня, 11:28 Згоден 1 Не згоден 0 Наткнулся на сайт с договорными матчами в теннисе, не поверил что такое может быть, но решил проверить, уже несколько матчей зашло отлично, наверно единственный сайт с реальными догами. Сайт - fixtennis.com відповісти цитувати Дякуємоспам