"Ліверпуль" дивом врятувався від поразки в останньому домашньому матчі чемпіонату Англії

Момент матчу / Фото: Reuters

Обіграти "червоних" міг лондонський "Челсі".

В Англії відбувся матч перенесеного 30 туру Прем'єр-ліги між "Ліверпулем" та "Челсі".

Зустріч, яка відбувалася на стадіоні "Енфілд", завершилася нічийним результатом 1:1.

Першими в матчі зуміли забити гості. На 32-й хвилині після передачі Абдула Баби голом відзначився Еден Азар.

Господарі, не дивлячись на перевагу по ходу всієї зустрічі, зуміли зрівняти рахунок лише на 2-й доданій хвилині основного часу матчу. Рятівником "мерсисайдців" став Крістіан Бентеке.

Зазначимо, що ця гра була останньою домашньою для "Ліверпуля" в чемпіонаті Англії.

Після цього поєдинку "червоні" розташувалися на 8 місці в турнірній таблиці АПЛ із 59 очками, а "Челсі" на 9 місці з 49 балами.

Нагадаємо, раніше чемпіоном Англії достроково став "Лестер".