"Ліверпуль" і "Челсі" вилетіли з Кубка англійської ліги (відео)

Спорт 13 листопада, 2008, 11:37 394
Форвард "Тоттенхема" та збірної Росії Роман Павлюченко двома голами допоміг своєму клубу обіграти "Ліверпуль" в матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги.

Про те, як лондонський "Арсенал" обіграв юнацьким складом "Віган" в матчі Кубка англійської ліги - дивіться у відеосюжеті ПРОСПОРТ

"Тоттенхем" здобув перемогу з рахунком 4:2 над "Ліверпулем" і вийшов до 1/4 фіналу Кубка англійської ліги.

Роман Павлюченко забив перший і четвертий голи своєї команди. На 38-й хвилині зустрічі російський форвард відкрив рахунок. До кінця першого тайму форвард "Тоттенхема" Фрейзер Кемпбелл забив два м'ячі, збільшивши перевагу лондонців.

На 48-й хвилині матчу Дамьєн Плессі відіграв один гол, але через чотири хвилини Павлюченко відновив різницю в рахунку. Від крупної поразки "Ліверпуль" врятував гол Самі Хююпя на 63-й хвилині.

Цікаво, що "Тоттенхем" вдруге за два тижні обіграв "Ліверпуль". 1 листопада лондонський клуб на своєму полі програвав 0:1, але зумів вирвати перемогу – 2:1, причому переможний гол забив Павлюченко.

В іншому матчі Кубка англійської ліги 12 листопада лондонський "Челсі" поступився клубу "Барнли", що виступає у другому по значущості дивізіоні Англії. Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, в додатковий час команди голів не забили, а в серії пенальті точнішими виявилися футболісти "Барнлі" – 5:4.До чвертьфінала Кубка вийшли також "Блекберн", "Арсенал", "Дербі Каунті", "Манчестер Юнайтед", "Стоук Сіті" та "Вотфорд".