Суддя допоміг "Ліверпулю" розгромити "Реал" в Лізі чемпіонів

Спорт 11 березня, 2009, 00:23 1215
У другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" з рахунком 4:0 знищив мадридський "Реал".

"Реал"зазнав нищівної поразки в Ліверпулі. Хоча у першому таймі "натворив" бельгійський арбітр Франк Де Блекере, проте у другому "червоні" добили королівську команду, звичну гру якої ми не побачили на "Енфілді".

Господарі поля почали зустріч набагато активніше мадридців. Перший небезпечний момент створили мерсисайдці вже на четвертій хвилині матчу. Джеррард видав відмінну передачу на хід Торресу, який вискочив один на один з голкіпером і пробив під опорну ногу, проте Касільяс продемонстрував чудеса реакції і зумів врятувати команду від неминучого гола. Не минуло й хвилини, як знову сталася пожежа в володіннях іспанської команди. Після розіграшу кутового Маскерано від душі зарядив по воротах, але знову голкіпер створив маленьке диво й парирував постріл.

Поступово футболісти "Ліверпуля" прибрали ініціативу до своїх рук і обрушили на ворота суперника ряд найнебезпечніших атак, одна з яких завершилася взяттям воріт. Грубо помилилась оборона іспанської команди, Куйт м'яч підхопив і прострілив вздовж воріт, Торрес вчасно прискорився і спокійно вколотив сферу в ворота. Проте в момент коли Пепе "обрізався" і мяч потрапив до Куйта, Торрес сфолив на захисникові, притримавши його руками, однак арбітр цей момент не помітив.

На 30-й хвилині Франк де Блекере, порадившись із боковим помічником, призначив у ворота гостей одинадцятиметровий удар, зафіксувавши гру рукою у Габріеля Хайнце - друга помилка бельгійця оскільки м'яч влучив в плече захисника. Джеррард підійшов до точки і подвоїв рахунок.

Друга сорокапятімінутка почалася з атак господарів поля. Не минуло й двох хвилин, як рахунок у матчі став зовсім непристойним. Бабель на швидкості прорвався по лівому флангу і прострілив в район 11-метрової позначки, звідки Джеррард в один дотик пробив точно під поперечину. Такі м'ячі просто не беруться. Доля путівки до чвертьфіналу була вже вирішена, лишалось одне запитання - чи зуміють іспанці забити хоча б гол престижу.

Приблизно за десять хвилин до кінця матчу гості таки зуміли забити, але арбітр відмінив взяття воріт - оффсайд у Ігуаіна.

А ось господарі поля не змусили себе довго чекати й відповіли в наступній же атаці. Доссена підхопив м'яч на лівому фланзі, увірвався в штрафну площу і метрів з десяти сильно пробив по воротах, Касільяс зреагував, але відбити не зумів. Більше нічого небезпечного команди створити не встигли.

Фінальний свисток Де Блекере зафіксував понадвпевнену перемогу господарів поля.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 ФІНАЛУ. Матч-відповідь

Ліверпуль. "Енфілд Роуд"
Арбітр: Франк де Блекере (Бельгия)

"Ливерпуль" (Англія) - "Реал" (Мадрид, Іспанія) - 4:0 (2:0)

Перший матч 1:0

"Ліверпуль": Рейна, Шкртел, Ауреліо, Каррагер, Арбелоа, Джеррард (Спірінг, 73), Алонсо (Лукас, 60), Маскерано, Торрес (Доссена, 83), Куйт, Бабель
"Реал": Касільяс, Пепе, Серхіо Рамос, Каннаваро (Ван дер Ваарт, 65), Хайнце, Діарра, Гаго (Гуті, 78), Снейдер, Рауль, Роббен (Марсело, 47), Ігуаін

Голи: Торрес, 16 - 1:0, Джеррард, 28 - 2:0 (пенальті), Джеррард, 48 - 3:0, Доссена, 89 - 4:0
Попередження: Джеррард, 25, Маскерано, 44, Доссена, 84 - Пепе, 19, Хайнце, 27, Марсело, 62

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.