"Ліверпуль" розбив "Манчестер Юнайтед" (відео)

Куйт розгромив "МЮ"© UK football
Спорт 6 березня, 2011, 18:52 3520
"Ліверпуль" з рахунком 3:1 обіграв "Манчестер Юнайтед". Хеь-трик записав на свій рахунок Дірк Куйт.

У центральному матчі 29-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" з рахунком 3:1 обіграв "Манчестер Юнайтед".

"Мерсисайдці" відкрили рахунок на 34-й хвилині. Суарес обіграв трьох захисників і практично з нульового кута пустив м'яч між ніг ван дер Сару. Сфера і так вже котилася у сітку, але Куйт вставив ногу, записавши гол на свій рахунок 1:0.

Через декілька хвилин господарі подвоїли перевагу. Суарес справа навісив у штрафний майданчик, Нані спробував вибити м'яч, але замість цього вийшла передача на Дірка Куйта і голландець головою пробив з лінії воротарського майданчика.

У другому таймі підопічні Кенні Далгліша довели рахунок до розгромного. Суарес зі штрафного майстерно обвів стінку, ван дер Сар парирував м'яч перед собою, але Куйт добив його у сітку - 3:0.

У компенсований час "Манчестер Юнайтед" розмочив рахунок - після навісу справа Гіггза відзначився Хав'єр Ернандес - 3:1.

Ця перемога дозволила підопічним Кенні Дагліша з 42 набраними очками повернутися на 6-е місце в турнірній таблиці, звідки їх напередодні потіснив "Болтон Уондерерс". А от для "Манчестер Юнайтед" це вже друга поспіль поразка в чемпіонаті і перевага над "Арсеналом" складає лише три очки (у "канонірів" є ще гра в запасі).