"Ліверпуль" в божевільному поєдинку переграв "Норвіч"

Момент із матчу "Норвіч" - "Ліверпуль" / Фото: Reuters

Підопічні Юргена Клоппа показали самовіддану гру.

В Норіджі відбувся поєдинок між "Норвічем" та "Ліверпулем".

Матч відбувся в рамках 23 туру англійської Прем'єр-ліги і завершився з рахунком 5:4 на користь мерсисайдців.

У неймовірному поєдинку початок був за "Ліверпулем". Першим дотиком м'яча у ворота суперника забив Роберто Фірміно (18). Однак потім гру до своїх рук взяли господарі.

Спочатку забив Дьємерсі Мбокані (29), потім "Норвіч" вивів вперед Стівен Нейсміт (41), а Уеслі Хулахан (54) з пенальті й зовсім зробив рахунок принизливим для гостей.

Після цього шторму "Ліверпуль" не опустив руки і забив господарям тричі. Спершу відзначився Джордан Хендерсон (55), потім другий гол у грі забив Роберто Фірміно (63), ну а Джеймс Мілнер (75) здавалося б поставив крапку в матчі. Але на 92-й хвилині Себастьян Бассонг зрівняв рахунок, а ось вирвав перемогу для "червоних" Адам Лаллана на 95-й хвилині.

Завдяки цій вікторії "Ліверпуль" з 34 очками піднявся з 9 на 7 позицію в турнірній таблиці АПЛ.

Нагадаємо, раніше тренер мерсисайдців Юрген Клопп прокоментував можливий трансфер лідера "Шахтаря" Алекса Тейшейри.