"Ліверпуль" влаштував шоу з китайцями (відео)

"Ліверпуль" - "Гуандун Санрей Кейв" - 4:3© AFP
Спорт 14 липня, 2011, 13:15 1755
"Ліверпуль" почав міжсезоння феєричним матчем з китайським клубом "Гуандун Санрей Кейв".

Англійський "Ліверпуль" у товариському матчі переміг китайський клуб "Гуандун Санрей Кейв", який виступає у Першій китайській лізі.

Мерсисайдці впевнено перемагали азіатів з рахунком 4:1, однак на останніх хвилинах ледь не втратили перемогу, пропустивши два м'ячі за дві хвилини.

За "Ліверпуль" відзначилися Крістіан Поульсен, Давід Н'Гог, Коннор Коуді та Енді Керролл.

В цьому матчі дебютував новачок мерсисайдців 25-річний валлійський півзахисник Чарлі Адам, який перейшов у команду в літнє міжсезоння з "Блекберн Роверс" за 7 мільйонів фунтів.

Наступним матч в рамках азіатського турне "Ліверпуль" проведе 16 липня проти збірної клубів чемпіонату Малайзії.