"Ліверпуль" зберіг відрив від "Челсі"

Спорт 30 жовтня, 2008, 14:12 301
Лідер англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" в 10-му турі виграв у "Портсмута", а "Челсі" обіграв новачка чемпіонату "Халл Сіті".

"Ліверпуль" зберіг одноосібне лідерство в чемпіонаті Англії з футболу після того, як напередодні в рамках 10-го туру здобув домашню перемогу над "Портсмутом" - 1:0.

На 76-й хвилині після подачі кутового один із захисників "Портсмута" зіграв рукою в своїй штрафній площі, і арбітр призначив пенальті. Воротар гостей Девід Джеймс вгадав, куди битиме Стівен Джеррард, але удар капітана "Ліверпуля" був невідпорним.

Після цієї перемоги команда Рафаеля Бенітеса набрала 26 очок. Її найближчий конкурент - "Челсі" – напередодні в гостях крупно обіграв новачка Прем'єр-ліги "Халл Сіті" - 3:0. По голу забили Френк Лемпард, Ніколя Анелька і Флоран Малуда. Після цього у лондонців стало 23 очки.

Матч "Арсенал" - "Тоттенхем", який проходив на "Емирейтс", завершився внічию – 4:4, хоча ще за 2 хвилини до фінального свистка господарі вигравали 4:2. Але голи Джермейна Дженаса і Аарона Леннона на 89-й і 90-й хвилинах перекреслили надії Арсена Венгера на переможний результат матчу.

Інші матчі 10-го туру чемпіонату Англії завершилися таким чином: "Астон Вілла" - "Блекберн" 3:2, "Фулхем" - Віган" 2:0, "Сток Сіті" - "Сандерленд" 1:0, "Манчестер Юнайтед" - "Вест Хем" 2:0, "Мідлсбро" - "Манчестер Сіті" 2:0, "Болтон" - "Евертон" 0:1.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.