"Ліверпуль" здобув важливу перемогу над "Челсі"

Спорт 2 лютого, 2009, 10:20 567
Лише на останніх хвилинах зустрічі "Ліверпуль" зміг схилити шальки терезів у матчі з лондонським "Челсі" на свою користь.

Два голи іспанського форварда Фернандо Торреса принесли перемогу "Ліверпулю" з рахунком 2:0 над "Челсі" у центральному матчі 24-го туру чемпіонату Англії з футболу.

До цієї зустрічі команди підійшли з рівною кількістю очок - по 48, що на 5 менше, ніж у лідера першості, "Манчестер Юнайтед", який на той час зіграв на матч більше.

Матч наближався до нульової нічиєї, але Торрес зумів забити на 89-й і 90-й хвилинах. Варто відзначити, що лондонці з 60-ї хвилини грали в чисельній меншості після вилучення Френка Лемпарда

Головний тренер "Ліверпуля" Рафаель Бенітес заявив, що перемога над "Челсі" була цілком заслуженою.

"На мій погляд, ми грали краще "Челсі". Нам вдалося створити більше гольових моментів, і ми до кінця вірили, що доб'ємося свого, – заявив Бенітес. – Завжди дуже важливо вигравати в таких принципових поєдинках. У нас відмінні шанси поборотися за чемпіонство. До того ж, зараз мої підопічні знаходяться у чудовій формі.

Що стосується Торреса, то я думаю, йому під силу стати одним з кращих бомбардирів за підсумками сезону".

Положення лідерів в англійському чемпіонаті (після 24 ігор): "Манчестер Юнайтед" - 53 очки, "Ліверпуль" - 51, "Челсі" і "Астон Вілла" - по 48, "Арсенал" - 43.

Фінальний матч ЛЧ-2010/11 прийме "Вемблі"