Лижі. Естонець Веерпалу став чемпіоном світу

Чемпіон світу з лижних гонок 2009 року на дистанціі 15 км класичним стилем Андрус Веерпалу
Спорт 20 лютого, 2009, 15:23 1103 1
Андрус Веерпалу з Естонії виграв гонку на 15 км на чС з лижних видів спорту, "срібло" - у Лукаша Бауера з Чехії, "бронза" - у фіна Матті Хейккінена.

Чоловіки-лижники розіграли перший комплект медалей на чемпіонаті світу з лижних видів спорту - щойно завершилася гонка на 15 км класичним стилем.

Головна боротьба за перемогу розгорнулася між господарем траси чехом Лукашем Бауером та естонцем Андрусом Веерпалу. Якщо на перших відрізках перевага була на боці Бауера, Веерпалу прискорився на фініші, що і забезпечило йому перемогу. У чеха - срібна медаль, а бронзова нагорода дісталась фінському лижнику Матті Хейккінену, який лише одну секунду виграв у американця Кріса Фрімена.

Взяли участь у гонці на 15 км і трое українців. Роман Лейбюк показав 35-й час (з відставанням від чемпіона - 2 хвилини 23 секунди), Олександр Пуцко - 42-й, Віталій Штун - 55-й.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Костянтин Клименко / ТСН.ua /