Лижний Кубок світу розпочався зі шведських перемог

Спорт 24 листопада, 2008, 14:21 307
Українська лижниця Валентина Шевченко посіла 11-е місце у першій гонці нового сезону Кубка світу з лижного спорту.

Минулими вихідними у шведському Гелліварі стартував Кубок світу з лижних гонок. Сезон був відкритий 10-кілометровою гонкою у жінок. Українка Валентина Шевченко показала 11-й результат. Не потрапивши до десятки, Шевченко залишилася без призових, зате набрала перші в нинішньому сезоні очки у залік Кубка світу (24 пункти).

Окрім Шевченко в гонці брали участь ще три українки. Віта Якімчук посіла 69-е місце, Лада Нестеренко – 72-е місце, а Зоя Обіух – 82-е місце.

Першу гонку нового сезону виграла представниця Швеції Шарлотте Калла. У чоловічій гонці на 15 км перемогу здобув співвітчизник Калли Маркус Хеллнер.

Естафетні гонки виграли чоловіча та жіноча збірні Норвегії. Українки посіли далеке 17-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Спорт Онлайн / ТСН.ua / К.К.