"Локомотив" Алієва взяв перше очко на виїзді

Кузьмін приніс "Локо" перше виїзне очко© championat.ru
Спорт 17 квітня, 2010, 15:49 1145
Центральний матч 6-го туру чемпіонату Росії ЦСКА - "Локомотив" закінчився з рахунком 1:1.

Центральний матч 6-го туру чемпіонату Росії з футболу, в якому зустрічалися московські ЦСКА і "Локомотив", закінчився з рахунком 1:1. На гол армійця Гільєрме на початку матчу "Локомотив" відповів точним ударом Олега Кузьміна на 89-й хвилині.

У цілому гра проходила за територіальної переваги "Локомотива", проте ЦСКА, забивши швидкий гол, відійшов на свою половину поля і упевнено оборонявся. Небезпечних моментів біля воріт ЦСКА практично не виникало - виключенням став лише штрафний удар у виконанні Олександра Алієва в першому таймі: м'яч після удару потрапив у поперечину.

Після спілкування з тренером в роздягальні "Локомотив" додав обертів. Вірніше, Юрій Павлович підкинув дров... І ось уже Сичов падає в надії на пенальті - Баскаков капітану гостей не вірить. Одемвінгіе пробиває з дальньої дистанції - м'яч проходить поруч зі стійкою. Ще одна спроба Пітера - і знову невдала ... Так само можна охарактеризувати удар у виконанні Глушакова і черговий залп невдачливого Одемвінгіе.

Взагалі, гра у другому таймі не вражала великою кількістю красивих атак. Фолів і карток було більше. У середині другого тайму міцно зіткнулися головами Кузьмін з Гонсалесом: Олег після надання йому медичної допомоги повернувся на поле, а Марка винесли з поля на ношах. Схоже, струс мозку.

Приблизно за чверть години до кінця матчу обидва тренери відправили на передову по свіжому форварду: Слуцький розміняв Хонду на номінально другого форварда Нецида, а Сьомін дав ще один шанс Траоре. Через кілька хвилин Томаш міг подвоїти перевагу, але вистрілив з хорошої позиції мимо цілі.

А забив захисник Кузьмін. Втомившись дивитися на страждання своїх нападаючих, Олег підключився до атаки по правому флангу, вже в карному майданчику помилковим замахом дезорієнтував Ігнашевіча з Акінфєєвим і послав м'яч впритул зі штангою. Вчіться, форварди!

Так "Локомотив" уник четвертої поразки в чотирьох матчах на виїзді і набрав перше гостьове очко. Для нього це швидше знахідка, ніж втрата. А ЦСКА, допустивши швидкоплинну розслабленість, втратив чудовий шанс вийти в одноосібні лідери чемпіонату.

Нічия дозволила ЦСКА набрати 11-е очко і піднятися на перше місце в турнірній таблиці. Разом з ЦСКА по 11 очок також набрали "Спартак" з Нальчика і "Зеніт". При цьому всі три команди провели тільки по п'ять ігор. Що стосується "Локомотива", то у нього сім очок після шести ігор.