Лондонський "Арсенал" лихоманить

Спорт 16 листопада, 2008, 13:10 454
Після 13-го туру "Челсі" та "Ліверпуль" продовжують очолювати турнірну таблицю англійської Прем'єр-ліги.

Пізно ввечері в суботу лондонський "Челсі" виграв у "Вест Бромвіч" з рахунком 3:0 і порівнявся з "Ліверпулем" на чолі турнірної таблиці футбольного чемпіонату Англії.

Усі три м'ячі були забиті ще у першому таймі, причому найактивнішу участь у гольових атаках взяв француз Ніколя Анелька. Спершу форвард відзначився результативною передачею на Жозе Босінгву на 34-й хвилині, а потім вже сам двічі завершував зусилля своїх партнерів (38-а і 45-а хвилини).

"Ліверпуль" виграв у "Болтона" (2:0) і має, як і "Челсі", 32 очка. З 24 очками першу трійку замикає "Манчестер Юнайтед", який в суботу розгромив "Стоук Сіті" з рахунком 5:0 (дублем відзначився Крістіану Роналду). При цьому команда сера Алекса Фергюсона зіграла на одну гру менше, ніж лідери, а також найближчі переслідувачі "МЮ" - "Арсенал" і "Астон Вілла" (по 23 очки).

Лондонський "Арсенал" (23 очки) в суботу поступився на своєму полі "Астон Віллі" – 0:2.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.