"Льотчики" вистраждали першу перемогу у фіналі Кубка Стенлі

"Філадельфія" святкує перемогу© AFP
Спорт 3 червня, 2010, 10:18 1042
Третя гра фінальної серії Кубка Стенлі відбулася в ніч на 3 червня в Філадельфії і завершилася з рахунком 4:3 на користь "Флаєрс".

"Філадельфія Флаєрс" здобула першу перемогу в фіналі Кубка Стенлі проти "Чикаго Блек Хокс". Третя гра фінальної серії до чотирьох перемог відбулася в ніч на 3 червня в Філадельфії і завершилася з рахунком 4:3 на користь "Флаєрс".

Вирішальну шайбу на шостій хвилині овертайму закинув Клод Жиру. Жиру завершив комбінацію за участю Даніеля Бріера і Метта Карла, переправивши шайбу у ворота Антті Ніємі кидком із близької відстані. Крім того, у складі "Філадельфії" відзначилися Бріер, Скотт Хартнелл і Вілле Лейно. Голи "Чикаго" на рахунку Данкана Кейта, Брента сопела і Патріка Кейна.

Рахунок в серії став 2:1 на користь "Чикаго. Четверта гра пройде 4 червня в Філадельфії, п'ята - 6 червня в Чикаго.