"Льотчики" зазнали невдачі у Бостоні (відео)

"Бостон Брюїнз" - "Філадельфія Флаєрс" - 2:1© AFP
Спорт 2 січня, 2010, 13:38 1010
1-го січня у Бостоні відбувся третій в історії НХЛ матч Winter Classic.

У п'ятницю, 1 січня, в Бостоні відбувся традиційний поєдинок регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) під відкритим небом. Цього року така честь випала "Бостону Брюїнз" і "Філадельфії Флаєрс".

Третій в історії НХЛ матч Winter Classic відбувся на бейсбольному стадіоні "Fenway Park".

Гості відкрили рахунок на 25-й хвилині зустрічі, коли зусилля партнерів голом увінчав Денні Сівре. "Ведмедям" вдалося зрівняти рахунок лише наприкінці зустрічі. На 58-й хвилині гру у овертайм перевів Марк Реккі. А вже на 62-й хвилині Марко Штурм приніс перемогу господарям.

У іншому матчі, що відбувся у перший день року, "Баффало" також у овертаймі переміг "Атланту". Гостям не допомогла навіть шайба Іллі Ковальчука, який набрав 600-те очко у зустрічах регулярного чемпіонату НХЛ (321 + 279). Для того, щоб досягти цієї межі, російському форвардові знадобилося 579 матчів.

НХЛ. Матчі 1-го січня

"Бостон Брюїнз" — "Філадельфія Флаєрс" — 2:1 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)

Голи: Реккі, 57:42 (більш.), Штурм, 61:57 — Сівре, 24:42

"Баффало Сейбрс" — "Атланта Трешерс" — 4:3 ОТ (0:0, 1:3, 2:0, 1:0)

Голы: Хехт, 37:09, 44:15, Коннолі, 42:19, Рой, 64:02 — Ковальчук, 29:56, Кейн, 31:52, Літтл, 36:29 (більш.)