Лучкевич приніс "Дніпру" перемогу над "Шахтарем" і зберіг шанс на "срібло" УПЛ

Лучкевич дарує надію на срібні медалі / Фото: ФК Дніпро

Валерій Лучкевич став героєм Дніпропетровська.

Центральний матч передостаннього, 25 туру, чемпіонату України "Дніпро" - "Шахтар" став по-справжньому бойовим.

У підсумку дніпряни виграли цю битву з рахунком 3:2.

"Гірники" швидко відкрили рахунок. Шпариною у обороні господарів скористався Бернад, який віддав пас на Тейшейру. Алекс не схибив.

У середині першого тайму дніпрянам вдалося зрівняти рахунок. Матеус забив перший гол після свого відновлення.

Та дуже швидко Тейшера знову засмутив Лаштувки і вдруге у матчі вивів донеччан вперед.

Другу половину гри "Дніпро" розпочав активніше, кинувшись відігруватися. Проте "гірники" змогли стримати суперника та створити кілька меганебезпечних моментів.

Лише реакція Лаштувки дозволила дніпрянам не пропустити ще. За кілька хвилин Ян двічі врятував "Дніпро", не дозволивши ще раз забити Тейшейрі та відзначитися Гладкому.

А ось підопічні Маркевича своїм шансом скористалися. Безус головою підсік м'яч у сітку після подачі з кутового.

Перемогу дніпрянам приніс Лучкевич, забивши на 81-й хвилині. Валерій відгукнувся на простріл Бруно Гами уздовж лінії воріт, поціливши у ворота впадінні.

До кінця матчу "Шахтар" не спромігся змінити рахунок.

Тож, інтрига залишається! Завдяки цій перемозі "Дніпро" зберіг шанс на "срібло" чемпіонату України. У дніпропетровців стало 53 бали, у донеччан 55.

Для здобуття "срібла" дніпрянам треба перемагати в останньому турі "Говерлу" і сподіватися, що "гірники" не впораються із "Карпатами" у Києві.

У середу, 27 травня, "Дніпро" проведе битву із "Севільєю" у фіналі Ліги Європи. Пряма відеотрансляція із Варшави на ТСН Проспорт і каналі 2+2. Стартуємо о 20:00!