"Львів" вийшов з "зони вильоту" Прем'єр-ліги

Фанати ФК "Львів"© fclviv.com.ua
Спорт 24 квітня, 2009, 21:33 2056
У першому матчі двадцять п'ятого туру Прем'єр-ліги "Львів" з мінімальним рахунком здолав "Кривбас".

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 25-й тур

Добромиль. "Княжа Арена"
Арбітр: Ігор Покидько (Полтава)

ФК "Львів" - "Кривбас" - 1:0 (0:0)

ФК "Львів": Марущак, Мусієнко, Жданов, Романюк, Ільків, Розгон, Лупашко, Панас, Федорчук, Мандзюк (Зозуля, 90), Худзік (Ліщук, 61)

"Кривбас": Хіді, Карпенко, Ковальчук (Богомазов, 84), Грановський, Максимов, Андрієнко, Мотуз, Булку, Білюкбаші, Грицай, Буличов (Шагойко, 46, Мелащенко, 81)

1:0 Вадим Панас, 77

Попередження: Ільків, 87 - Мотуз, 56, Бюлюкбаші, 69.

У першому матчі двадцять п'ятого туру Прем'єр-ліги зустрічалися "Львів" і "Кривбас". Нагадаємо, що криворожці в попередньому турі зупинили лідера першості, київське "Динамо", обігравши підопічних Сьоміна з рахунком 2:1.

Львів'яни почали зустріч дуже жваво. Вже на третій хвилині матчу вони могли відкрити рахунок. Мандзюк отримав пас з глибини поля і хльостко пробив, м'яч пролетів повз голкіпера, але потрапив точно в штангу.

Ближче до середини першого гості тайму ледь не пропустили знову. На цей раз уже Худзік вискочив на оперативний простір і зарядив по воротах, сфера просвистіла в лічених сантиметрах над поперечиною.

Не минуло й хвилини, як знову розгорілася пожежа у штрафному майданчику "Кривбасу". Федорчук прийняв м'яч в штрафному майданчику, бити не став, а виконав прострільну передачу, м'яч стрибав від одного гравця до іншого, і ледь не опинився в сітці, але вчасно зреагував Хіді і зумів урятувати свою команду.

Перший непоганий момент у зустрічі гості придумали ближче до кінцівці першого тайму. Жданов заметушився поблизу свого штрафного і подарував м'яч Мотузу. Гравець "Кривбасу" увірвався в штрафний і з ходу пробив у дальній кут воріт, однак на радість вболівальників "Львова" м'яч просвистів поруч з каркасом. У підсумку на коротку перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі господарі поля продовжували шукати щастя в атаці, а гості майже весь час проводили в обороні. Ільків зробив значний ривок по флангу і прострелив в район одинадцятиметрової позначки, Ліщук встиг звільнитися від опіки і першим же дотиком спробував переправити м'яч у сітку воріт Хіді, але м'яч підступно пролетів над самою поперечиною.

Час йшов, а картина гри не змінювалася. У черговій атаці господарі поля змогли заробити стандарт. Ільків хльостко пробив по воротах зі штрафного удару, але і як хвилинами раніше, сфера пройшла зовсім поруч з каркасом.

На 77-й хвилині матчу футболісти "Львова" змогли втілити свою тотальну перевагу в забитий гол. Після навісної передачі від кутового прапорця Панас виграв боротьбу на другому поверсі і пробив головою у ближню дев'ятку. М'яч опинився в сітці.

Завдяки цій перемозі "Львів" зумів покинути зону вильоту.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.