Льюіс Хемілтон виграв Гран-прі Угорщини

Спорт 6 серпня, 2007, 12:24 243
Англійський пілот команди "Макларен" став переможцем скандального Гран-прі Угорщини - 11-го етапу чемпіонату світу в класі "Формула-1".

Хемілтон - Алонсо
Льюіс Хемілтон та Фернандо Алонсо - друзі чи вороги?
Перемогою пілота британської стайні McLaren Льюіса Хемілтона завершилося Гран-прі Угорщини. На п'єдестал пошани вступили також Кімі Райкконен («Феррарі») та Нік Хайдфельд (БМВ).

Четвертим фінішував Фернандо Алонсо, покараний напередодні гонки. Алонсо виграв кваліфікацію, але пізніше перемогу віддали Хемілтону. Справа в тому, що Алонсо простояв в боксах явно більше часу, ніж йому було необхідно, тим самим не давши зробити ще одну спробу своєму колезі по команді.

Таким чином, пілот McLaren, який лідирує в індивідуальному заліку, стартував з першого місця і зумів утримати цю позицію до кінця гонки.

Райкконен чинив тиск на Хемілтона впродовж більшої частини гонки, але реальної можливості зробити обгін фінський пілот не одержав.

Таким чином, англієць виграв третю гонку в сезоні і, набравши 80 очок, зміцнив лідерство в індивідуальному заліку.

Відставання Алонсо від Гамільтона в заліку пілотів збільшилося до семи очок.

В активі Кімі Райкконена 60 очок, і він вийшов на третє місце, випередивши партнера по Ferrari Феліпе Массу, який цього разу завершив гонку лише 13-м.

За підсумками Гран-прі Угорщини в очкову зону також потрапили Роберт Кубіца (BMW Sauber), Ральф Шумахер (Toyota), Ніко Росберг (Williams) і Хейккі Ковалайнен (Renault).

Що стосується Кубка Конструкторів, то McLaren не одержав за цю гонку жодного очка в покарання за інцидент, що трапився під час суботньої кваліфікації. Таким чином, команда Ferrari скоротила відрив від лідера до 19 очок.