Мадридський "Реал" розгромив американських зірок на чолі з Бекхемом

"Реал" красиво переміг "Лос-Анджелес Гелаксі" у першому матчі міжсезоння.

Мадридський "Реал" зіграв товариський матч з американським клубом "Лос-Анджелес Гелаксі", капітаном якого є колишня зірка "вершкових" Девід Бекхем. Зустріч завершилась з рахунком 4:1 на користь віце-чемпіонів Іспанії.

Керманич "аристократів" Жозе Моурінью переглянув у дії всіх польових гравців, які були в наявності, а глядачі побачили багато голів.

Іспанці забили по два голи у кожному з таймів. У першій половині відзначилися Хосе Кальєзон і Хоселу. А в другому таймі у воротах "Гелаксі" розписалися Кріштіану Роналду і Карім Бензема.

Гол престижу каліфорнійці забили на 67-й хвилині.

Відзначу, що новоспечений батько Девід Бекхем зіграв проти колишньої команди півтора тайми і був замінений на 62-й хвилині.