"Макларен" – поза конкуренцією

Спорт 18 червня, 2007, 11:50 235
Британець Льюіс Хемілтон виграв другу поспіль гонку чемпіонату світу з автогонок у класі "Формула-1".

Черговий етап чемпіонату світу з автогонок в класі машин "Формула-1", який проходив в минулі вихідні в американському Індіанаполісі, виграв британський пілот команди "Макларен" Льюіс Хемілтон.

Хемілтон, який стартував з поул-позішн, отримав другу перемогу в своїй кар'єрі. Вперше він піднявся на вищий ступінь п'єдесталу в минулий гоночний уїкенд на Гран-прі Канади.

Друге місце в США посів досвідченіший партнер Хемілтона по команді – іспанець Фернандо Алонсо. Услід фінішний створ перетнули дві "Феррарі", якими керували Феліпе Масса і Кимі Райкконен. Цікаво, що в такому ж порядку гонщики закінчили кваліфікацію і, відповідно, розташувалися на стартовому полі.

Решта місць в заліковій вісімці розподілилася таким чином: Хейккі Ковалайнен (Renault), Ярно Труллі (Toyota), Марк Уеббер (Red Bull) і Себастьян Феттель (BMW Sauber).

Таким чином, Льюіс Хемілтон добився стовідсоткового результату в двох північноамериканських Гран-прі.

Макларен
Подвійна перемога "Макларену" (Фото - f1news.ru)
Британець закріпив своє лідерство в загальному заліку чемпіонату світу, набравши 58 очок. Алонсо посідає друге місце - у нього в активі 48 очок. При цьому обидва гонщики здобули по дві перемоги, але англієць при цьому на всіх проведених етапах сезону фінішував на подіумі.

Масса посідає третє місце (39 очок), Кімі Райкконен – четверте (32 очки). У Кубку конструкторів у McLaren – 106 очок, у Ferrari – 71 очко.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.com / lenta.ru / K.K.