Малага - Боруссія Дортмунд - 0:0. Іспанці вистояли!

"Боруссії" не вдалося обіграти "Малагу" у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/4 фіналу. Перший матч

Малага. "Ла Росаледа"
Головний арбітр: Йонас Ерікссон (Швеція)

0:0

Малага: 13. Кабальєро - 2. Гамес, 3. Велігтон Олівейра, 25. Антунеш, 5. Демікеліс, 7. Хоакін, 8. Тулалан, 16. Ітурра, 10. Жуліо Баптіста (24. Санта Крус, 76'), 9. Савіола (19. Портільо, 68'), 22. Іско (17. Дуда, 87')

Запасні: 1. Камені, 4. Лугано, 21. Серхіо Санчес, 6. Камачо

Боруссія: 1. Вайденфеллер, 27. Феліпе Сантана, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 5. Кель (6. Бендер, 80'), 10. Гьотце (21. Кірх, 90'+2'), 11. Ройс (23. Шибер, 69'), 26. Піщек, 8. Гюндоган, 9. Левандовськи, 19. Гросскройц

Запасні: 20. Ланжерак, 7. Лейтнер, 18. Шахін, 32. Біттенкорт

90+3 звучить фінальний свисток - володар путівки у півфінал визначиться 9 квітня у Дортмунді
90' команди обмінялися неточними ударами Антунеша і Шибера
87' заміна: Дуда вийшов замість найкращого бомбардира "Малаги" у цьому сезоні
84' Шибер відповів дуже неточним ударом з вигідної позиції
82' Антунеш намагався закрутити м'яч у дальній кут - повз ворота
82' втомилися футболісти "Боруссії". Випарувався весь атакувальний запал команди Клоппа
80' заміна: капітана гостей Келя міняє Свен Бендер
77' Ο Ітурра сфолив проти Левандовськи і пропустить гру-відповідь. До речі, як і Велігтон
76' заміна: Пеллегріні міняє і другого форварда: Жуліо Баптісту змінив Роке Санта Крус
  Новини з Мадриду. "Реал" забив третій гол - відзначився Гонсало Ігуаїн
69' заміна: Марко Ройс сьогодні зіграв не на своєму рівні. Клопп випустив на поле Юліана Шибера
68' заміна: освіжив атаку Пеллегріні, випустивши Портільо замість Савіоли
67' ще момент біля воріт "Боруссії". Удар Тулалана - але Роман не спить
66' ще один кутовий від іспанців. Хоакін подає, а Іско завдає підступний удар в кут. Вайденфеллер рятує Дортмунд від пропущеного м'яча
63' а ось і корнер від "Малаги". Однак і іспанці невдало розіграли кутовий - Ітурра порушив правила у штрафному майданчику німців
60' кутовий виконав Ройс. Як і в першому таймі, Марко подав невдало. Не користуються сьогодні німці своєю грізною зброєю
57' Юрген Клопп дивується, як же його хлопцям не вдається "розпечатати" іспанців
55' іспанцям вдалося відсунути гру від своїх воріт. Але з атакою поки "глухо"
47' і ще один момент у німців. Левандовськи б'є метрів з десяти. Тут вже й Кабальєро і не допоміг би, але повз ворота
46' другий тайм почався з гострої атаки німців. Тепер вистрілив Гьотце - і знову м'яч у Кабальєро
  Перший тайм пройшов на фоні тотальної переваги гостей. Але дякуючи Кабальєро інтрига зберігається. Мануелю Пеллегріні треба підсилити центр поля, інакше у другому таймі буде важко
Володіння м'ячем: 55% - 45%
45' перерва. Відпочинемо й ми
45' але це був епізод на фоні домінування "Боруссії". Потужно вистрілив капітан гостей Кель, але знову Кабальєро відбив удар
43' нарешті "Малага" дала привіт підскочити на ноги своїм уболівальникам. Тулалан виграв боротьбу у повітрі і пробив у кут воріт, але Вайденфеллер у стрибку відбив м'яч
39' штрафний ледь не закінчився голом .. у ворота "Малаги". Німці провели небезпечну контратаку, яку загальмував Левандовськи. Поляк перетримав м'яч
38' о! небезпечний штрафний для "Малаги".
36' Кабальєро рятує ворота після удару Левандовського
35' Гра проходить за повної переваги гостей. Іспанці про атаки навіть не думають
33' 1 - 6 за ударами, але м'ячем більше володіють іспанці: 53% - 47%
32' Ройс б'є зі штрафного - м'яч летить поруч зі стійкою
   А у Мадриді вже 2:0. Другий гол у ворота турків забив Бензема
31' Ο Велігтон. Бразилець змушений збивати Левандовськи, який міг втекти на побачення з Кабальєро
29' невдало виконав корнер Марко Ройс
29' дортмундці заробили право на кутовий. Корнери - грізна зброя для німців. Нагадаємо, що Шахтар двічі пропустив від Дортмунда після кутових
25' здалеку б'є Ройс - повз ворота
19' Ο Антунеш
18' ще один супермомент не реалізували гості. Після прекрасної передачі Гюндогана Гьотце пробив прямо в руки голкіперу
17' Ο Гросскройц грубо зіграв проти гравця "Малаги"
14' фантастичний момент змарнував Левандовськи. Роберт майже з центру поля втік сам на сам з Кабальєро. Пробив з лінії штрафного, але голкіпер рукою парирував удар
  у паралельному матчі "Реал" відкрив рахунок - на 9-й хвилині гол у ворота "Галатасараю" забив Роналду
7' гостро відповіли іспанці. Савіола обіграв Гюндогана, але пробив повз ворота
6' Гьотце завдав перший удар по воротах "Малаги" - м'яч прилетів в руки Кабальєро
1' німці одразу пішли в атаку, яка закінчилась порушенням правил
21:45 звучить гімн Ліги чемпіонів. За кілька миттєвостей розпочнеться гра
21:25 згідно букмекерських котирувань, "Боруссія" є фаворитом як сьогоднішнього матчу, так і протистояння.
21:20 це перше протистояння команд у єврокубках
21:15 дебютант плей-офф Ліги чемпіонів "Малага" приймає одного з фаворитів турніру дортмундську "Боруссію".

Малага - Боруссія - 0:0. Відеоогляд