"Манчестер Сіті" б'є "Челсі" у чемпіонаті Англії

"Манчестер Сіті" - "Челсі"© AFP
Спорт 25 вересня, 2010, 19:32 1441
"Манчестер Сіті" не дав "Челсі" здобути шосту поспіль перемогу в чемпіонаті Англії. Команда Анчелотті зазнала поразки - 0:1.

"Челсі" не вдалося здобути шосту поспіль перемогу на старті чемпіонату Англії. У суботу команда Карло Анчелотті зазнала поразки у гостьовому матчі з "Манчестер Сіті" з мінімальним рахунком – 0:1.

Автором єдиного голу став Карлос Тевес, який вразив ворота Петра Чеха на 59-й хвилині. У швидкій контратаці аргентинець, здавалося, марно взяв гру на себе. Однак, змістившись в центр, Тевес влучно пробив з-під захисника в дальній нижній кут.

Загалом гра так і не подарувала вболівальникам великої кількості небезпечних моментів. У "Челсі" була можливість відкрити рахунок ще в першому таймі, коли Іванович двічі пробивав головою по воротах Харта. Перший удар прийняла на себе поперечина, а з другим ударом впорався голкіпер "МанСіті".

Всі подальші спроби команди Анчелотті уникнути поразки ні до чого не призвели - оборона господарів діяла максимально зібрано й уважно, так і не дозволивши футболістам лондонського клубу показати звичний для себе футбол.

З перемогою "Манчестер Сіті" вийшов на четверте місце турнірної таблиці чемпіонату Англії, зрівнявшись за набраними очками з "Арсеналом" і "Манчестер Юнайтед ".

Манчестер Сіті - Челсі – 1:0

Англійська Прем'єр-Ліга 2010/11. 6-й тур.

Арбітр: Андре Маррінер

МС: Харт, Компані, Сабалета, Коло Туре, Бойата (Боатенг 88), Мілнер, Баррі, Сільва (Адам Джонсон 77), Де Йонг, Яя Туре, Тевес (Адебайор 86).

Челсі: Чех, Іванович, Ешлі Коул, Алекс, Ессьєн, Рамірес (МакЕхран 80), Мікел (Жирков 68), Малуда, Дрогба (Старрідж 75), Анелька.

1:0 – Тевес, 59

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Британский футбол / Н.Д.