"Манчестер Сіті" - "Динамо" - 1:0. Програли бій - виграли війну

"Динамо" вийшло у чвертьфінал© PHL.com.ua
Спорт 17 березня, 2011, 22:12 8326 8
Київське "Динамо" хоча й програло у Манчестері, проте вийшло у чвертьфінал Ліги Європи.

У Манчестері завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між "Манчестер Сіті" і "Динамо".

"Динамо" поступилось з рахунком 0:1, але за підсумками двох матчів прибилось у чвертьфінал Ліги Європи.

Нагадаємо, що зустріч у Києві завершилась з рахунком 2:0 на користь "Динамо". Якщо ж кияни заб'ють хоча б один гол на "Сіті оф Манчестер", то англійцям доведеться відповідати чотирма голами.

Нападник "Динамо" Артем Мілевський пропускав гру через травму - форвард зламав руку у матчі чемпіонату України проти "Ворскли".

Ліга Європи. 1/8 фіналу

Матч-відповідь

Манчестер. Стадіон "Сіті оф Манчестер".  27 816 глядачів
Головний арбітр: Кюнейт Чакір (Туреччина)

МАНЧЕСТЕР СІТІ (Англія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 1:0

МС: 25. Харт - 2. Річардс, 4. Компані, 19. Лескотт, 13. Коларов (7. Мілнер, 88) - 34. Де Йонг, 42. Яя Туре, 18. Баррі (11. Адам Джонсон, 72) - 21. Давид Сілва (10. Джеко, 76), 32. Тевес, 45. Балотеллі

Запасні: 12. Тейлор - 8. Райт-Філліпс, 24. Вієйра, 38. Боята

Динамо: 1. Шовковський - 6. Попов, 37. Юссуф, 44. Леандро Алмейда, 2. Даніло Сілва - 5. Вукоєвич, 23. Єременко - 9. Ярмоленко (3. Бетао, 90+2), 36. Нінкович (49. Зозуля, 46), 20. Гусєв - 7. Шевченко (19. Гармаш, 62)

Запасні: 35. Коваль - 15. Рибалка, 26. Несмачний, 77. Гільєрме

1:0 Александар Коларов, 39

Попередження: Аїла Юссуф, 38; Мілош Нінкович, 43; Карлос Тевес, 45; Леандро Алмейда, 49; Венсан Компані, 62; Давид Сілва, 72; Найджел Де Йонг, 78; Яя Туре, 90+6

Вилучення: Маріо Балотеллі, 36

ДИНАМО ПРОГРАЄ У МАНЧЕСТЕРІ, АЛЕ ЗАВДЯКИ ДОМАШНІЙ ПЕРЕМОЗІ З РАХУНКОМ 2:0 ВИХОДИТЬ У ЧВЕРТЬФІНАЛ

90+6 хв: фінальний свисток!!!

90+4 хв: Гармаш фолить біля нашого штрафного майданчика. Туре пробиває і Шовковський ловить м'яч

90+3 хв: Джеко відгукнувся на навісну передачу, прийняв м'яч і пробив. Шовковський намертво ловить сферу

90+2 хв: тактична заміна у "Динамо". Бетао вийшов замість Андрія Ярмоленка

Господарі притисли киян до воріт

90 хв: арбітр компенсував п'ять хвилин

90 хв: Гусєв промахнувся повз м'яч, а міг бути вихід на ворота Харта

Складається таке враження, що кияни грають у меншості. Дуже багато браку при передачах і відсутність конструктиву в атакувальних діях

86 хв: Гравці "Динамо" знову невдало розіграло кутовий

85 хв: гарматний вистріл Єременка і Харт вибив м'яч на кутовий

82 хв: після розіграшу кутового кияни ледве не привезли собі другий гол. Але Зозуля відібрав м'яч у суперника

80 хв: навішує Коларов і Попов головою зрізав м'яч у напрямок воріт. Шовковський вибив м'яч на кутовий. Той же Коларов невдало подав кутовий

79 хв: Коларов грубо штовхнув Ярмоленка у спину після вкидання ауту. Арбітр залишив цей епізод без уваги

78 хв: Де Йонг "скосив" Гусєва в центрі поля

77 хв: черговий кутовий біля воріт киян. Подача низом і кияни відбиваються

76 хв: замість Давида Сілви вийшов Едін Джеко

74 хв: Попова винесли з поля на ношах. Горан отримав допомогу і повертається у гру

72 хв: Давид Сілва підступним ударом по нозі Попова зірвав контратаку киян

Кияни дуже невдало переходять з оборони в атаку, втрачаючи нагоди для цікавих контратак

67 хв: після подачі кутового Гармаш б'є головою. М'яч з відскоком від газону летів у ворота, але захисник допоміг Харту

66 хв: Вукоєвич завдає удару з-під ноги захисника. Харт кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий

64 хв: лише вчасний вихід з воріт Шовковського не дозволив Сілві пробити по воротах

62 хв: кияни розіграли штрафний. Удар. Харт вибиває м'яч у повітря. Піднянася паніка, але Зозулі і Єременку не вдалося пробити по воротах

62 хв: замість Шеви вийшов Денис Гармаш

62 хв: Комбані збив Зозулю, який міг вирватися на побачення з Хартом

Тим часом, "Спартак" громить "Аякс" - відзначився Алекс

57 хв: два кутових біля воріт киян дивідендів господарям не принесли

56 хв: Давид Сілва в оточенні чотирьох захисників спромігся пробити. М'яч від Даніло Сілви пішов на кутовий

52 хв: Ярмоленко з 25-ти метрів цілився у ліву дев'ятку, однак м'яч пролетів поруч зі стійкою

50 хв: Давид Сілва подає штрафний і Міка Річардс ударом головою пробив вище воріт

49 хв: неприємне зіткнення коліном в коліно відбулось між Алмейдою і Тевесом біля лівого кута штрафного майданчика киян. Обидва гравці лежать на газоні. Отримавши допомогу, футболісти підводяться на ноги

46 хв: у складі киян відбулась заміна: Роман Зозуля вийшов замість Нінковича

46 хв: другий тайм почався з натиску господарів, які грають у меншості

Статистика 1-го тайму:

Удари (всього): 7 - 2
Удари в площину воріт: 1 - 2
Кутові: 4 - 1
Офсайди: 0 - 0
Фоли: 8 - 8

45+1 хв: перерва

45+1 хв: небезпечно б'є Туре. М'яч просвистів поруч зі стінкою

45 хв: Кюнейт Чакір компенсував хвилину до основного часу першого тайму

41 хв: після розіграшу кутового Єременко б'є з-за меж штрафного майданчика. Харт намертво ловить м'яч

39 хв: господарі розіграли штрафний удар з 25-ти метрів. Сілва відкорив під удар Коларову. М'яч, стрибаючи по газону, влелів у правий від Шовковського кут.

Інші матчі: "Спартак" забив другий гол "Аяксу" - відзначився Веллітон. "Зеніт" подвоїв перевагу у грі з "Твенте": забив Олександр Кержаков. А ПСЖ і Бенфіка обмінялись голами.

36 хв: господарі залишились у меншості. Балотеллі навмисно грубо вдарив ногою у живіт Горану Попову

35 хв: англійці знову заволоділи перевагою, але всі потуги "біло-блакитних" закінчуються біля володінь Шовковського

27 хв: з-за меж штрафного б'є Давид Сілва. Під удар підставився Балотеллі, від якого сфера вилетіла за межі поля

21 хв: Шовковський у стрибку кулаком відбив м'яч після навісної передачі справа. Могли кияни організувати контратаку, але Шеві не вдалося обіграти захисника у центрі поля

"Спартак" відкрив рахунок у грі з "Аяксом". М'яч забив Дмитро Комбаров.

"Зеніт" забив перший гол у ворота "Твенте". Відзначився Роман Широков. Але підопічним Спаллетті треба забивати ще як мінімум двічі і при цьому необхідно зберегти свої ворота на замку.

19 хв: кияни більше хвилини контролювали м'яч, але під пресингом суперника помилились у центрі поля

17 хв: Єременко зі своєї половини поля виконував дальню передачу на Гусєва, однак Олег не дістав м'яч

Паралельно проходять матчі "Зеніт" (Росія) - "Твенте" (Нідерланди) (0:3, перша гра), "Спартак" (Росія) - "Аякс" (Нідерланди) (1:0) і ПСЖ (Франція) - "Бенфіка" (Португалія) (1:2). Поки у всіх зустрічах нулі на табло.

12 хв: кутовий біля воріт киян зліва. Коларов подав у центр штрафного. Балотеллі виграє повітря у Даніло і завдає удару по воротах. М'яч летить вище воріт

10 хв: Нінкович заробив штрафний удар на половині поля суперника. Єременко навісив у штрафний майданчик, однак захисники винесли м'яч

Гра трохи заспокоїлась. Кияни відтіснили суперника від своїх воріт

5 хв: Гусєв завдає удару з-за меж штрафного майданчика. Голкіпер ловить м'яч

У стартові хвилини матчу відчутна перевага на стороні господарів

4 хв: Річардс прострілив з правого флангу на дальню стійку, де Балотеллі з трьох метрів пробив над порожніми воротами

3 хв: Давид Сілва подає кутовий справа і захисники виносять м'яч

3 хв: Тевес відверто "малював" пенальті, але турецький арбітр на це не купився

2 хв: Тевес намагався прорватися повз Юссуфа, але нігерієць відтіснив Карлоса від м'яча

20:02. Шева і Нінкович розпочинають гру

20:00. гра розпочинається з хвилини мовчання в пам'ять жертв стихійного лиха в Японії

19:57. стадіон заповнений приблизно на половину. Команди виходять на поле

Манчестер проігнорує матч київського "Динамо"

Остання репетиція "Динамо" перед боєм з "Манчестер Сіті"