"Манчестер Сіті" сенсаційно програв в чемпіонаті Англії

"Евертон" здобув велику перемогу© UK football
Спорт 21 грудня, 2010, 11:24 1514
"Манчестер Сіті"втратив можливість підійти до Різдва у статусі лідера чемпіонату, поступившись у рідних стінах "Евертону".

"Манчестер Сіті" не зумів скористатися шансом очолити турнірну таблицю англійської Прем'єр-Ліги. Підопічні Роберто Манчіні в домашніх стінах досить несподівано поступилися "Евертону" з рахунком 1:2.

Матч розпочався зі швидкого гола гостей. Лейтон Бейнс навісив у воротарський, Анічебе переправив м'яч далі на Симуса Коулмена, а той переадресував снаряд на Тіма Кехілла, який ще раз продемонстрував своє вміння грати головою - 0:1.

Гравці "Сіті" помчали вперед, але на 19 хвилині "Евертон" зловив їх на контратаці. Анічебе змістився на лівий фланг, звідки прострілив у центр на Кехілла. Австралійський півзахисник у дотик відкотив під удар Бейнсу, а той поцілив у дальній кут - 0:2. Положення господарів стало вкрай сумним, і решту часу тайму вони провели на чужій половині поля.

Господарі завдали багато ударів, але більшість з них були неточними. Дуже небезпечним був постріл зі штрафного від Александра Коларова, однак американський голкіпер "ірисок" Тім Ховард виручив.

"Городяни" продовжили шукати щастя в атаках, але суперник дуже добре оборонявся. На 60 хвилині Анічебе отримав другу жовту картку, залишивши свою команду, незважаючи на комфортну перевагу в рахунку, у скрутному становищі.

На 72-й хвилині господарі нарешті скоротили відставання в рахунку. Після кількох коротких пасів м'яч опинився в ногах у Яя Туре, який пробив, і завдяки рикошету від Філа Ягєлки снаряд опинився у воротах - 1:2.

Однак у час, що залишився підопічним Манчіні так і не вдалося зрівняти рахунок і використати шанс очолити турнірну таблицю Прем'єр-Ліги. А "Евертон" зробив скромний крок на 14 позицію і здобув всього лише четверту перемогу в нинішньому сезоні.