"Манчестер Сіті" виграв Кубок ліги, обігравши в серії пенальті "Ліверпуль"

Кубок ліги поїхав до Манчестера© ФК Манчестер Сіті
Вирішальний гол на свій рахунок записав Яя Туре.

В Лондоні відбувся фінал Кубка англійської ліги між "Ліверпулем" і "Манчестер Сіті".

Перемогу в цьому протистоянні здобули "блакитні" - 2:1.

У першому таймі ініціативу повністю перехопили підопічні Юргена Клоппа. Після 45 хвилин їхнє володіння м'ячем склало 62 відсотки.

Початок другого тайму був за "Манчестер Сіті", що призвело до швидкого голу. На 49-й хвилині зустрічі відзначився Фернандіньо.

Зрівняти рахунок мерсисайдцям вдалося на 83-й хвилині. Ворота суперника розстріляв Філіпе Коутинью.

Перемогу ж "городянам" вдалося вирвати у серії післяматчевих пенальті (3:1). Вирішальний гол забив Яя Туре.

Повний хід подій ви зможете побачити ТУТ.

Нагадаємо, раніше "Ліверпуль" насилу пробився ДО 1/8 фіналу Ліги Європи.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.