"Манчестер Юнайтед" програв у Ліверпулі (відео)

"Евертон" здобув фантастичну перемогу© UK football
Спорт 21 лютого, 2010, 14:55 1283
"Евертон" домігся неймовірної вольової перемоги з рахунком 3:1 над діючим чемпіоном "Манчестер Юнайтед".

У стартовому матчі 27-го туру англійської Прем'єр-ліги "Евертон" повторив успіх, досягнутий у попередньому матчі проти "Челсі", і домігся неймовірної вольової перемоги з рахунком 3:1 над діючим чемпіоном "Манчестер Юнайтед".

Молоді гравці "Евертона" Ден Гослінг і Джек Родвелл - обидва вийшли на заміну в другому таймі-забили два м'ячі вже наприкінці матчу і допомогли своїй команді нанести "червоним дияволам" вже шосту поразка в сезоні, що позбавило підопічних сера Алекса Фергюсона можливості обійти в турнірній таблиці лідера чемпіонату "Челсі".

Саме "Челсі" був попереднім суперником "Евертона" в чемпіонаті, і той матч минулого тижня розвивався за практично ідентичним сценарієм: гості першими відкрили рахунок, і господарі змогли переломити хід подій на полі і вирвати перемогу - першу за останні п'ять років над "МЮ".

У яскравій та інтригуючій боротьбі у першому таймі Дімітар Бербатов вже на 11-й хвилині скористався зрячим пасом Антоніо Валенсії з правого флангу і загнав м'яч під поперечину воріт Тіма Ховард, проте перевага гостей тривала зовсім недовго.

Луї Саа обіграв Джонні Еванса і відкинув м'яч на хід набігаючому Дініяру Білялетдінову, і російський футболіст завдав з 25 метрів фантастичний удар у ворота Едвіна ван дер Сара. Голкіпер проводжав м'яч поглядом.

Це був справжній момент футбольного чаклунства, який, схоже, ґрунтовно вибив "Манчестер Юнайтед" з колії. Команда сера Алекса Фергюсона здобула фантастичну перемогу в середині тижня над "Міланом" в Лізі Чемпіонів, однак, пропустивши гол, з кожною наступною хвилиною втрачала впевненість.

Обидві команди мали можливості для взяття воріт у час, що залишився до кінця першого тайму час, проте після перерви замість очікуваного натиску "МЮ" на полі був по суті лише "Евертон". Команда Девіда Мойєса впевнено контролювала події на полі.

Найкращий бомбардир "МЮ" Вейн Руні був напрочуд непомітний, і єдиний шанс у гостей після перерви мав Даррен Флетчер, небезпечно пробивши поруч зі штангою. Тим часом господарі змогли створити трохи більше - рівно настільки, щоб цього вистачило для перемоги.

Спочатку Ден Гослінг вивів свою команду вперед, вдало підставивши ногу після прострілу Піанаара. А вже на останній хвилині основного часу Джек Родвелл протаранив розгублену оборону "Юнайтед" і поставив переможну крапку в цьому матчі.

А ось "Челсі" переміг на виїзді "Вулверхемптон" (2:0) і відірвався від хлопців Ферсюсона на 4 очки. Обидва голи забив Дідьє Дрогба.