"Манчестер Юнайтед" принизив "Арсенал" у Лондоні (відео)

"Арсенал" - "Манчестер Юнайтед" - 1:3© AFP
Спорт 31 січня, 2010, 23:25 1942 3
"Манчестер Юнайтед" у неймовірно напруженій грі завдав "Арсеналу" поразку на його ж полі з рахунком 3:1.

У ключовому матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги діючий чемпіон "Манчестер Юнайтед" у неймовірно напруженій грі завдав "Арсеналу" поразку на його ж полі з рахунком 3:1, і не виключено, що цей результат матиме вирішальне значення при підсумковому розподілі місць у турнірній таблиці.

Перемога дозволила команді сера Алекса Фергюсона знову скоротити до одного очка відставання від "Челсі" і до чотирьох очок збільшити відрив від "канонірів".

Цей результат також змушує припустити, що в цьому сезоні переможцем Прем'єр-Ліги вже в шостий раз поспіль буде або "Манчестер Юнайтед" або "Челсі". І в зовсім не можна пройти повз того факту, що в іграх з "МЮ", "Челсі" і "Манчестер Сіті" статистика "Арсеналу" в цьому сезоні просто гнітюча - п'ять матчів і п'ять поразок.

Вже на 37-й хвилини манкуніанці були попереду з рахунком 2:0. Після навісу Нані м'яч від руки голкіпера "Арсеналу" Альмунії влетів у ворота "канонірів". Через чотири хвилини Уейн Руні подвоїв перевагу гостей. Руні забив свій 100-й гол у Прем'єр-Лізі.

На цьому матч по суті було закінчено. "Арсенал" намагався йти вперед, однак при цьому оголював тили, ризикуючи нарватися на подальші неприємності. І неприємності сталися вже після поновлення гри, коли Каррік почав чергову результативну атаку "МЮ, що завершилася разючим ударом Парка Джи Суна.

"Арсеналу" все-таки варто віддати належне - команда не опустила руки і боролася до останнього, і нагородою за це став гол-красень у виконанні Фермалена на 80-й хвилині.

Скоротивши рахунок, "Каноніри" пішли на фінальний штурм, однак лондонцям банально не вистачило часу, і фінальний свисток Кріса Фоя практично розчинився в оглушливому невдоволеному свисті тих вболівальників, які мужньо досиділи до кінця.