"Манчестер Юнайтед", "Арсенал" і "Челсі" здобули чергові перемоги

Руні перервав гольову засуху© UK football
Спорт 2 лютого, 2011, 10:43 1244
"Манчестер Юнайтед" обіграв Астон "Віллу", "Челсі" виявився сильнішим за "Сандерленд", а "Арсенал" з трудом переміг "Евертон".

У вівторок відбулись матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги, в яких лідери здобули чергові перемоги.

Так "Манчестер Юнайтед" продовжив переможну ходу, здолавши з рахунком 3:1 "Астон Віллу", і що особливо повинно порадувати вболівальників клубу, так це перший у сезоні дубль Уейна Руні.

У першому таймі Руні відзначився на 1-й і 45-й хвилинах. На початку другого тайму Даррен Бент дав надію "вілланам", яку тут же відібрав Неманья Відіч, забивши красивий гол.

"Челсі", схоже, починає повертатися до свого колишнього футболу - команда Карло Анчелотті здобула переконливу перемогу з рахунком 4:2 в гостях над "Сандерлендом". У складі "аристократів" відзначились Лампард, Калу, Анелька і Террі.

Перемога на "Стедіум оф Лайт" дозволила "синім" не тільки взяти реванш за принизливу поразку з рахунком 0:3 на "Стемфорд Брідж", але і до одного очка скоротити відставання від "Манчестер Сіті".

Відзначимо, що дебют Фернандо Торреса і Давида Луїса за "Челсі" очікується в недільному матчі проти "Ліверпуля".

Нарешті "Арсенал" здобув вкрай непросту перемогу над "Евертоном". І хоча для господарів і не обійшлося без частки везіння, вболівальники "канонірів" повинні бути задоволені завзятістю своїх улюбленців , які змогли проявити характер і набрати важливі три очки.

"МанЮнайтед" продовжує зберігати 5-очковий відрив від переслідувачів і не знає поразок у чемпіонаті, йдучи на повторення досягнення "Арсеналу" у сезоні 2003/04.