"Барселона" - "Манчестер Юнайтед" - 3:1. СуперМессі (відео) Спорт 28 травня, 23:39
"Барселона" стала 4-разовим переможцем Ліги чемпіонів, обігравши у фіналі "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:1.

На лондонському стадіоні "Уемблі" завершено фінальний матч Ліги чемпіонів, в якому зійшлися найсильніші на сьогодні клуби світу - чемпіон Англії "Манчестер Юнайтед" і чемпіон Іспанії "Барселона".

Іспанці вкотре довели, що є найсильнішою командою світу.

Ліга чемпіонів. Фінал

28 травня. 21:45. Лондон
Головний арбітр: Віктор Кашшаї (Угорщина)

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД (Англія) - 3:1

Барселона: 1. Вальдес - 22. Абідаль, 3. Піке, 14. Маскерано, 2. Даніель Алвес (5. Пуйоль, 88) - 16. Бускетс - 8. Іньєста, 6. Хаві - 17. Педро (20. Афеллай, 90+2), 10. Мессі, 7. Давид Вілья (15. Кейта, 86)

Запасні: 38. Ойєр Оласабаль, 9. Кркич, 21. Адріано, 30. Тьяго

МЮ: 1. Ван дер Сар - 3. Евра, 15. Відіч, 5. Фердінанд, 20. Фабіо (17. Нані, 69) - 13. Пак Чжи Сун, 11. Гіггз, 16. Каррік (18. Скоулз, 77), 25. Валенсія - 10. Руні, 14. Ернандес

Запасні: 29. Кущак, 7. Оуен, 8. Андерсон, 12. Смоллінг, 24. Флетчер

1:0 Педро Родрігес, 27
1:1 Уейн Руні, 33
2:1 Лео Мессі, 54
3:1 Давид Вілья, 69

Попередження: Даніель Алвес, 59; Майкл Каррік, 61; Антоніо Валенсія, 79; Віктор Вальдес, 85

Фоли: 5 (2) - 16 (5)

Дистанція (м): 108085 (53499) - 103852 (52806)

БАРСЕЛОНА - ЧОТИРИРАЗОВИЙ ВОЛОДАР КУБКА ЧЕМПІОНІВ

90+3 хв: заключні хвилини зустрічі пройшли в атаках англійців, але при цьому небезпечних ударів по воротам Вальдеса не було

88 хв: не пройшов небезпечний пас Нані на Ернандеса у штрафний майданчик. Заблокували захисники

85 хв: дальній удар Нані - повз ворота

83 хв: Пак з флангу навісив у штрафний на Чічаріто. Вальдес у стрибку зняв м'яч з голови нападника МЮ

79 хв: Вілья грає рукою у власному штрафному майданчику, але арбітр не дав 11-метровий

79 хв: "Барса" впевнено контролює хід матчу

71 хв: Руні завдає удару з 20-ти метрів. Над поперечиною

69 хв: ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Тотальна перевага "Барси" втілилась у третій гол! Мессі віддав пас на Вілью і той більярдним ударом відправив м'яч у праву дев'ятку. Без шансів для Ван дер Сара

68 хв: перша заміна Фергюсона. Нані вийшов замість Фабіо

67 хв: МЮ щойно почав атаку і відразу втратив м'яч. Педро відкотив під удар Хаві. Сильний удар, але в руки Ван дер Сару

66 хв: вперше за матч Хаві подав кутовий, а не розіграв з партнером. Подача хороша, але м'яч вибиває захисник

66 хв: Хаві вистрілив з-за меж штрафного і Ван дер Сар у стрибку відбив м'яч на кутовий

65 хв: Мессі б'є п'ятою після паса Алвеса. Захисник блокує удар

63 хв: Мессі увірвався в штрафний і пробив у ближній кут. Ван дер Сар відбив перед собою, а Відіч вибив подалі від воріт

61 хв: в центрі поля Каррів "скосив" Іньєсту, за що отримав попередження

59 хв: Даніель Алвес зірвав атаку МЮ, влучивши в ногу Евра. Попередження Алвесу, між іншим перший "гірчичник" у матчі

54 хв: ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Мессі отримав м'яч на підступах до штрафного майданчика, просунувся вперед і пробив низом у правий кут. Ван дер Сара занадто пізно побачив м'яч і дістав його вже у сітці

52 хв: Даніель Алвес увірвався в штрафний майданчик справа і після передачі партнера завдав потужний удар у ближній кут. Ван дер Сар відбиває. Добиває Мессі - блокує захисник

48 хв: в стартові хвилини другого тайму "Барса" закрила англійців у їх штрафному. Каталонці розіграли два кутових і завдали три удари, жоден з яких не досяг мети

46 хв: каталонці почали другу половину матчу з центру поля

Дистанція (м): 53499 - 52806

45 хв: Кіктор Кашшаї, не компенсувавши жодної хвилини, дав свисток на перерву

44 хв: Мессі увірвався в штрафний майданчик по центру і віддав пас направо на Вілью. Давид прострілює у воротарський - Мессі в підкаті не дістає до м'яча

41 хв: "Барса" цікаво розіграла штрафний. Бускетс закинув м'яча на Педро, але той не зумів завдати удару

40 хв: контратака "Барси", але Мессі віддав неточний пас на Педро

38 хв: Іньєста завдав дальній удар з 35-ти метрів. Ван дер Сар ловить м'яч

33 хв: ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Доволі швидко відігралися манкуніанці! Гіггз отримав м'яч в штрафному майданчику і відкотив під удар Руні і Уейн блискучим ударом відправив сферу у сітку

27 хв: ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Геніальний пас Хаві - Педро вривається у штрафний майданчик і спокійно б'є у правий кут

26 хв: відповідь МЮ. Чічаріто намагався розрізною передачею вивести на ударну позицію Руні, але того випередили захисники

25 хв: вихід "Барси" три в два - Мессі пішов у обіграш і втратив м'яч

22 хв: ще один гострий момент біля воріт МЮ. Мессі пройшов двох, але Відіч у підкаті зупинив атаку

21 хв: Вілья б'є з 15-ти метрів - в руки Ван дер Сару

19 хв: Хаві віддав пас на Вілью і той вистрілив з 20-ти метрів. Повз ворота

17 хв: Мессі пройшов трьоз захисників і віддав пас в штрафний майданчик на Педро, однак той не дістав м'яч

"Прокинулися" іспанці, взявши гру під свій контроль

15 хв: "Барса" закрутила карусель біля воріт Ван дер Сара. Хаві справа прострілив у воротарський. Педро б'є у боротьбі захисником - повз ворота

10 хв: супермомент не реалізував МЮ. Гіггз вивів Чічаріто один на один і Вальдес знову рятує Барсу, своєчасно вийшовши з воріт і відбивши удар мексиканця

8 хв: Руні після передачі Ван дер Сара виграв спринтерський забіг у двох захисників і увірвався в штрафний майданчик. Вальдес вийшов з воріт і вибив м'яч

7 хв: Чічаріто вже двічі потрапив у офсайд. Барса ж поки лиш захищається

У стартові хвилини домінують "червоні дияволи"

2 хв: удар Чічаріто з 18-ти метрів блокує захисник

1 хв: атака МЮ. Руні віддавав пас на Чічаріто Ернандеса, але захисники зіграли на випередження

21:45 з центру поля гру почали футболісти МЮ

21:42 звучить гімн Ліги чемпіонів

21:41 на полі з'явились головні учасники сьогоднішнього вечора футболісти МЮ і "Барси"

21:38 зараз проходить церемонія відкриття фіналу

Барселона - Манчестер Юнайтед

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 28 травня, 2011, 23:39 10012 1
  • Гимн ФК Барселона(Tot al Camp) Гимн ФК Барселона(Tot al Camp) 29 травня, 17:50 Згоден 1 Не згоден 0 Гимн ФК Барселона - Himne del FC Barcelona: Tot el camp es un clam som la gent blaugrana Tant se val d`on venim si del sud o del nord ara estem d`acord, ara estem d`acord, una bandera ens agermana. Blaugrana al vent un crit valent tenim un nom el sap tothom: Barça , Barça, Baaaaaaaaaarçaaaaaaaa!!! відповісти цитувати Дякуємоспам