"Манчестер Юнайтед" переміг "Арсенал" (відео)

Пак Чжи Сун забиває гол© UK football
Спорт 14 грудня, 2010, 10:38 1856
Підопічні сера Алекса Фергюсона здолали команду мсьє Венгера з рахунком 1:0 і очолили турнірну таблицю Прем'єр-ліги.

13 грудня відбувся центральний матч 17-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрічалися лидери чемпіонату "Манчестер Юнайтед" і "Арсенал". Підопічні сера Алекса Фергюсона здолали команду мсьє Венгера з рахунком 1:0 і очолили турнірну таблицю Прем'єр-ліги. Єдиний гол наприкінці першого тайму забив корейський півзахисник Пак Чжи Сун.

Перемога "Манчестер Юнайтед", досягнута за рахунок надійної гри в обороні і ефективних дій в середині поля, стала в цілому заслуженим результатом для господарів. Не завадив "манкуніанцям" і нереалізований пенальті у виконанні Вейна Руні на 72-й хвилині, хоча Алекс Фергюсон також знайде в чому дорікнути своїх підопічних, і в першу чергу за слабку реалізацію моментів.

Тим не менш, один свій момент господарі реалізували, і саме це і принесло їм найважливішу із стратегічної і психологічної точки зору перемогу - розв'язка зустрічі настала на 41-й хвилині, коли Пак Чжи Сун після флангового прострілу Нані якимось неймовірним чином зумів підрізати м'яч головою, i той по хитромудрій траєкторії опустився у ворота Войцеха Щесни.

А "каноніри" так і не змогли підібрати ключі до воріт Едвіна ван дер Сара, зумівши за весь матч створити один по-справжньому небезпечний момент, коли на початку другого тайму міг відзначитися Маруан Шамах. Лондонці обмежилися або неточними, або малоефективними ударами з дальньої та середньої дистанції, які дійсної загрози не становили.

Набравши 34 очки, "Червоні дияволи" вийшли на чисте перше місце, випереджаючи "канонірів" і "Манчестер Сіті" на 2 очки і маючи матч в запасі.

Гол Пак Чжи Суна

Пенальті Уейна Руні

Англійська Прем'єр-ліга. 17-й тур

Манчестер. Old Trafford. 75 227 глядачів
Головний арбітр: Ховард Уебб

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - АРСЕНАЛ - 1:0

МЮ: ван дер Сар, Евра, Фердінанд, Відіч, Рафаель, Андерсон (Гіггз 85), Пач Чжи Сун, Каррік, Нані, Флетчер, Руні

Арсенал: Щесни, Санья, Кошельни, Скіллачі, Кліши, Росіцкі (Фабрегас 64), Насрі, Сонг, Уїлшер (ван Персі 64), Аршавін (Уолкотт 77), Шамах

1:0 Пак Чжи Сун, 41

Нереалізований пенальті: Уейн Руні, 72

Попередження: Шамах, 44; Аршавін, 45+2; Кліши, 72; Сонг, 85

Положення лідерів: 1. "МЮ" - 34 очки (16 матчів); "Арсенал" - 32 (17); "Манчестер Сіті" - 32 (17); "Челсі" - 31 (17).

"Барселона" і "Реал" менше трьох не забивають (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами UK football / А.Р.