"Манчестер Юнайтед" переміг "Челсі" у чемпіонській битві

Ернандес і Відіч принесли МЮ важливу перемогу© UK football
Спорт 9 травня, 2011, 13:45 2196 3
"Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1 переміг головного конкурента у битві за золоті медалі.

"Манчестер Юнайтед", здобувши комфортну і цілком заслужену перемогу з рахунком 2:1 над "Челсі", дав остаточну і переконливу відповідь на питання про те, хто в нинішньому сезоні найбільш гідний перемоги у чемпіонаті Англії.

Завдяки цьому результату манкуніанці до шести очок збільшили відрив від "аристократів" у турнірній таблиці, і тепер для завоювання рекордного 19-го чемпіонського титулу в останніх двох матчах проти "Блекберн Роверс" і "Блекпула" їм буде достатньо набрати всього одне очко.

Господарі повели в рахунку на 37-й секунді. Чжі Сун Пак видав пас на Хав'єра Ернандеса, і мексиканець, завдяки помилці бразильського захисника Давида Луїса, вийшов один на один з Петром Чехом і бездоганним ударом послав м'яч у ціль.

Уейн Руні мав гарний шанс подвоїти рахунок, але Чех в останній момент в стрибку дістав його щільний дальній удар у лівий кут воріт. Гості встигли відповісти на це небезпечним ударом Калу, з яким впорався Едвін ван дер Сар.

До середини першого тайму манкуніанці подвоїли перевагу - після розіграшу кутового Раян Гіггз зробив навіс у штрафний, де в потрібному місці і в потрібний момент опинився капітан манкуніанців Неманья Відіч, і точним ударом головою відправив м'яч у сітку воріт.

Впевнено перегравши суперника в першому таймі, футболісти "МЮ" зменшили оберти після перерви. Натомість Карло Анчелотті кинув у бій Алекса і Раміреса. Очікуваного ефекту це, однак, не дало. "Манчестер Юнайтед", чудово розуміючи, що поспіх в даних обставинах абсолютно ні до чого, вперто гнув свою лінію і як і раніше діяв гостріше, навіть якщо статистично м'ячем частіше володіли гравці "Челсі".

На 69-й хвилині гості забили гол з нічого - хвилині Браніслав Іванович скинув м'яч у бік Лемпарда, і той в один дотик переправив його у ворота ван дер Сара.

Однак очікуваного фінального натиску у "аристократів" так і не вийшло. Більше того, практично в наступній атаці "Юнайтед" міг забити і третій гол, але в останній момент Алекс ліг під м'яч, що летів після удару Руні вже у порожні ворота.

У пыдсумку, 2:1 - "Манчестер Юнайтед" впритул наблизився до рекордного 19-го титулу чемпіона Англії , який для сера Алекса Фергюсона стане 12-м в його кар'єрі.

Попереду на "МЮ" чекає битва за Кубок чемпіонів проти "Барселони".

А "Челсі", підібравшись на відстань витягнутої руки до суперника, якого переслідував такий довгий час, у вирішальний момент відверто провалив битву за чемпіонство. Серед гравців лондонського клубу не знайшлося справжнього лідера, який зміг би повести команду за собою, як не виявилося у них і потрібного в такому матчі внутрішнього стрижня.