"Манчестер Юнайтед" виграв перший матч у 2011 році (відео)

Хав'єр Ернандес приніс манкуніанцям три очки© AFP
Спорт 1 січня, 2011, 17:25 2752
"Манчестер Юнайтед" у важкому матчі здолав на виїзді "Вест Бромвіч Альбіон".

Континентальна Європа святкує Новий рік, а Англія грає у футбол! У стартовому матчі 21-го туру англійської Прем'єр-Ліги "Манчестер Юнайтед" дотиснув в кінцівці зустрічі "Вест Бромвіч Альбіон", здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Переможний гол забив мексиканець Хав'єр Ернандес, який вийшов на поле у другому таймі. Мексиканець покарав господарів за ряд нереалізованих моментів, включаючи пенальті, який не забив Пітер Одемвінгі.

Відзначимо, що на третій хвилині рахунок відкрив Уейн Руні. Однак через 11 хвилин Джеймс Моррісон відновив рівновагу. Після цього господарі заволоділи територіальною перевагою і створили чимало моментів біля воріт Томаша Кущака.

На 65-й "ВБА" заробив пенальті, але Пітер Одемвінгі не влучив у ворота. Після цього господарі змарнували ще кілька моментів, поки не отримали гол у власні ворота. Після навісу Ернандес ударом головою відправив м'яч у сітку.

Манкуніанці довели справу до перемоги і одноосібно очолили Прем'єр-лігу. Однак через кілька годин команду сера Алекса Фергюсона може наздогнати "Манчестер Сіті". Для цього міщанам треба обіграти "Блекпул".

Сім матчів туру відбудеться увечері 1-го січня, а ще дві гри пройдуть 2-го січня.