"Манчестер Юнайтед" програв невдахам поточного чемпіонату Англії

МЮ програв на виїзді© Reuters
Поразка не вплинула на стан команди в турнірній таблиці АПЛ .

В Англії відбувся поєдинок між "Сандерлендом" і "Манчестер Юнайтед".

Матч відбувся у рамках 26 туру Прем'єр-ліги і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

Вже на 3-й хвилині зустрічі за "чорних котів" забив Вахбі Хазрі, а ось зрівняти рахунок "Манчестер Юнайтед" допоміг Антоні Масьяль на 39-й хвилині.

Господарі зуміли вирвати перемогу завдяки автоголу Девіда Де Хеа на 82-й хвилині.

Зазначимо, що незважаючи на втрату очок "червоні дияволи" залишилися на 5 сходинці в турнірній таблиці з 41 набраним очком.

"Сандерленд" з 23 балами також не покинув своє колишнє передостаннє місце.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що футболісти та клубні працівники "Манчестер Юнайтед" негативно ставляться до можливого призначення Жозе Моурінью головним тренером команди.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.