"Манчестер Юнайтед" розгромив "Тоттенхем Хотспур" (відео)

Три очки "червоним дияволам" принесли результативні удари Денні Уелбека, Андерсона і Уейна Руні.

Другий тур англійської Прем'єр-ліги завершився матчем "Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем Хотспур", перемогу в якому здобули хлопці сера Алекса Фергюсона з рахунком 3:0.

Три очки "червоним дияволам" принесли результативні удари Денні Уелбека, Андерсона і Уейна Руні в другому таймі, коли манкуніанці володіли беззаперечною перевагою.

А от у першій половині зустрічі команди грали абсолютно на рівних, створивши при цьому три небезпечних моменти на двох.

На початку зустрічі небезпечний удар низом завдав Том Клеверлі, але блискучий сейв зробив Фрідель. Мав шанс відзначитися Ешлі Янг, але м'яч після його удару головою пройшов поруч зі стійкою.

"Шпори" могли відкрити рахунок перед перервою, проте воротар господарів Давід де Хеа впорався з ударом ван дер Ваарта.

По перерві картина різко змінилася - після невеликого стартового відрізка активності з боку гостей ініціатива повністю перейшла до манкуніанців, які у результаті і довели справу до розгрому.

Рахунок на 61-й хвилині відкрив Данні Уелбек. Нападник переправив м'яч у ворота після навісу Смоллінга.

За 15 хвилин Андерсон подвоїв перевагу господарів. Бразилець відзначився результативним ударом з 16-ти метрів після блискучого пасу п'ятою від Уелбека.

Аби спробувати врятувати гру, Харрі Реднапп кинув в бій російського нападника Романа Павлюченка, і той міг скоротити відставання, але після його удару м'яч потрапив у стійку.

Не забиваєш ти - забивають тобі. На відміну від росіянина, Уейн Руні свій момент не змарнував, відправивши м'яч у ворота після м'якого навісу Раяна Гіггза.

Таким чином, "Манчестер Юнайтед" разом з "Манчестер Сіті" та "Вулверхемптоном" почав сезон з двох перемог.