"Манчестер Юнайтед" - "Шальке" - 4:1. "МЮ" їде на Уемблі

"МЮ" - у фіналі ЛЧ© AFP
Спорт 4 травня, 2011, 23:39 8054
"Манчестер Юнайтед" став другим фіналістом Ліги чемпіонів, де зіграє проти "Барселони".

Лідер англійського футболу "Манчестер Юнайтед" і у другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів здобув впевнену перемогу над німецьким "Шальке". гра на стадіоні "Олд Траффорд" завершилась з рахунком 4:1.

У фіналі Ліги чемпіонів, що пройде на Уемблі", МЮ зіграє з "Барселоною". Матч відбудеться 28 травня.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу

Матч-відповідь

Манчестер. "Олд Траффорд"
Головний арбітр: Педру Проенса (Португалія)

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД (Англія) - ШАЛЬКЕ-04 (Гельзенкірхен, Німеччина) - 4:1

МЮ: 1. Ван дер Сар - 22. О'Ши, 23. Еванс, 12. Смоллінг, 21. Рафаель (3. Евра, 60) - 8. Андерсон, 18. Скоулз (24. Флетчер, 73), 28. Гібсон - 17. Нані, 9. Бербатов (7. Оуен, 77), 25. Валенсія

Запасні: 29. Кущак, 11. Гіггз, 14. Ернандес. 15. Відіч

Шальке: 1. Нойєр - 3. Ескудеро, 21. Метцельдер, 4. Хеведес (25. Хунтелаар, 70), 22. Учіда - 18. Хурадо, 4. К. Пападопулос - 31. Дракслер, 11. Баумйоханн (9. Еду, 46), 17. Фарфан (32. Матіп, 75) - 7. Рауль

Андерсон,76

Попередження: Даррен Гібсон, 36; Пол Скоулз, 37; Андерсон, 42; Серхіо Ескудеро, 58

Перший матч: 2 - 0

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК - МЮ КРОКУЄ ДО ФІНАЛУ

90+1 хв: Оуен обіграв захисника і закручував м'яч у дальний кут. Однак Нойєр записав черговий сейв

90 хв: чергова спроба Еду і м'яч просвистів поруч зі стійкою

82 хв: потужний удар Еду. Ван дер Сар відбив м'яч перед собою і Хунтелаар відправив його у сітку. Однак арбітр не зафіксував взяття воріт, осільки голландський форвард перебував у офсайді

80 хв: удар Еду з-за меж штрафного майданчика. Рикошет і кутовий

80 хв: Еду вийшов сам-на-сам з Ван дер Саром і програв дуель воротарю

76 хв: Андерсон оформив дубль

Контратака МЮ - Бербатов прострілив на Андерсона і той відправив м'яч у порожні ворота

72 хв: "МЮ" забиває третій м'яч

Нані пройшов по правому флангу, увірвався в штрафний майданчик і прострілив на Бербатова. Захисник завадив болгарину пробити по воротах, м'яч відскочив до Андерсона і той відправив його у сітку

64 хв: Фарфан подав кутовий справа. Захисники вибили м'яч

56 хв: Бербатов скинув м'яч під удар Андерсону. Португалець цілився у дальню дев'ятку, але Нойєр у дивовижному стрибку відбив м'яч на кутовий

54 хв: контратака МЮ завершилась дальнім ударом О'Ши і рикошетом від Ескудеро. М'яч пішов на кутовий. Розіграли англійці корнер і відразу ж втратили м'яч

50 хв: тисне "Шальке". Рауль віддав пас під удар Фарфану. Захисник блокує м'яч і буде кутовий. Два кутових подали німці. Було гаряче у штрафному, але господарі не дозволили супернику пробити по воротах Ван дер Сара

48 хв: штрафний удар заробили німці. До воріт 30 метрів. Б'є Фарфан і потрапляє у стінку

46 хв: у складі "Шальке" відбулась заміна. На полі з'явився нападник Еду

Дистанція (м): 56000 - 57795

Здавалося, що після голів Валенсії і Гібсона "МанЮнайтед" вже може святкувати вихід у фінал, але гол Хурадо повернув матчу інтригу. Все ж, згадаймо, як німці за 15 хвилин розірвали "Інтер" у Мілані. А тут грає фактично дубль "МЮ"

45+2 хв: перший тайм завершено

Після м'яча Хурадо німці включили швидкості на чужій половині поля і оборона манкуніанців ледве справляється з атакою гостей, роблячи багато зайвих фолів

37 хв: небезпечний штрафний удар заробили німці. До воріт метрів 25. Б'є Фарфан і м'яч від "стінки" полетів на кутовий

34 хв: після серії помилок у обороні МЮ Хурадо з 15-ти метрів відправив м'яч у ближню дев'ятку - 2:1

32 хв: схоже, з інтригою у цьому матчі покінчено! Гібсон після пасу Валенсії б'є з 16-ти метрів. М'яч летить у руки Нойєру, але німецький воротар невдало підставив руки і м'яч від стійки влетів у ворота - 2:0

27 хв: Рауль отримує м'яч в чужому штрафному майданчику і б'є по воротах. Ван дер Сар виручає МЮ

26 хв: Гібсон з центру поля віддав класну передачу у вільну зону на Валенсію і еквадорець, увіршвавшись в штрафний майданчик, направив м'яч повз Нойєра - 1:0

Команди сьогодні грають без воріт. За 25 хвилин нанесено лиш один удар ("Шальке") і повз ворота

22 хв: кутовий подають англійці. М'яч після навісної подачі знайшов руки Нойєра

21 хв: Нані подає штрафний з правого флангу. Подача "в нікуди"

15 хв: кутовий справа подає МЮ. Навіс на ближню стійку. О'Ши блокує Нойєра і арбітр дає вільний удар від воріт

14 хв: гості розіграли кутовий. Хурадо подав в руки Ван дер Сару

13 хв: Бербатов на лівому фланзі красиво обіграв захисника, але після цього просто віддав м'яч в руки Нойєру

11 хв: невелика перевага на боці гостей, але німці конртолють м'яч переважно на своїй половині поля

Що стосується "Шальке", то гельзенкірхенці за два тури до фінішу посідають 10-те місце.

Цікаво, що у недылю на МЮ чекає битва за чемпіонство у Англії. Манкуніанці випереджають "Челсі" на три очки, але якщо програють "аристократам", то у обох команд буде однакова кількість очок.

7 хв: дальній удар Фарфана, після якого м'яч розминувся зі стійкою. При цьому Ван дер Сар не дотягувався до м'яча

5 хв: Нані прострілив і від захисника м'яч пішов на кутовий. Англійці швидко розіграли корнер, відразу ж втративши м'яч

Відзначу, що сер Алекс Фергюсон зробив відразу дев'ять замін у порівнянні з першим матчем

1 хв: зі стартовим свистком господарі пішли в атаку, але доволі швидко втратили м'яч

Доброго вечора! Запрошуємо вас на півфінальний матч Ліги чемпіонів між "Манчестер Юнайтед" та "Шальке"!

Польські фанати влаштували масову бійку на очах делегатів УЄФА (відео)