"Манчестер Юнайтед" у фантастичному матчі виграв Суперкубок Англії

"Манчестер Юнайтед" виграв Суперкубок Англії© UK football
Спорт 8 серпня, 2011, 09:31 1806 2
"Манчестер Юнайтед" виграв матч за Суперкубок Англії, поступаючись після першого тайму з рахунком 0:2.

"Манчестер Юнайтед" здобув вольову перемогу з рахунком 3:2 над історичним суперником "Манчестер Сіті" у матчі за Суперкубок Англії, який відбувся на лондонському стадіоні "Уемблі".

Після першого тайму команда Алекса Фергюсона безнадійно поступалася з рахунком 0:2 і здавалося, що "Сіті" без проблем доведе справу до другої за три місяці перемоги в дербі Манчестера на "Уемблі", але "МЮ" зумів відігратися і вирвати перемогу в компенсований час.

Джолеон Лескотт відкрив рахунок на 38-й хвилині. А під саму завісу першого тайму Едін Джеко потужним ударом з-за меж штрафного подвоїв перевагу "городян".

Для того, щоб відновити рівновагу, "Юнайтед" знадобилося менше чверті години після перерви. Для початку Кріс Смоллінг, зігравши на випередження, ударом в один дотик переправив м'яч у ворота після штрафного удару у виконанні Ешлі Янга. А згодом в результаті витонченої комбінації за участю Уейна Руні і Тома Клеверлі точний завершальний удар завдав Нані.

"Сіті" міг забити третій м'яч, але Адам Джонсон змарнував прекрасний момент.

А в компенсований час помилка досвідченого Венсана Компані дозволила Нані втекти від суперників і вийти один на один з Джо Хартом - обіграти голкіпера і закотити м'яч у сітку.

Червона частина "Уемблі" зайшлася в екстазі, святкуючи рекордну 19-ту перемогу своєї команди в Community Shield, синя половина стадіону буде, ймовірно, ще довго приходити в себе, намагаючись зрозуміти, як можна було втратити перемогу.

Але в будь-якому випадку всі без винятку, у тому числі і нейтрально налаштовані вболівальники, після такого багатообіцяючого старту будуть сподіватися, що новий сезон в англійській Прем'єр-лізі виявиться як мінімум не гіршим.

Матч за Суперкубок Англії (FA Community Shield 2011)