"Манчестер Юнайтед" вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Ернандес вивів "МЮ" у чвертьфінал© UK football
Спорт 16 березня, 2011, 08:43 2757
"Манчестер Юнайтед", здолавши марсельський "Олімпік", вп'яте поспіль вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Англійський "Манчестер Юнайтед" успішно подолав бар'єр 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, здобувши дещо нервову перемогу з рахунком 2:1 над марсельським "Олімпіком".

Автором обох голів у складі "червоних дияволів" став мексиканський нападник Хав'єр Ернандес - він відзначився на 5-й і 75-й хвилинах.

На 82-й хвилині гості скоротили різницю в рахунку. Уес Браун з необережності головою зрізав м'яч у власні вороти, після чого у футболістів французького клубу з'явилася надія на порятунок.

Але фінального штурму воріт ван дер Сара у підопічних Дідьє Дешама так не вийшло - манкуніанці професійно довели зустріч до фінального свистка, забезпечивши собі непростий, але все ж позитивний підсумковий результат.

Для "МЮ" ця перемога стала ювілейною 150-ю в європейському турнірі, а в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів клуб з "Олд Таффорд" виходить вже вп'яте поспіль.