"Манчестер Юнайтед" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів (відео)

Раян Гіггз і Чічаріто Ернандес© AFP
Спорт 13 квітня, 2011, 02:20 2853 3
"Червоні дияволи" перемогли "Челсі" з загальним рахунком 3:1 і продовжують боротьбу за Кубок чемпіонів.

Лідер англійського футболу "Манчестер Юнайтед" обіграв "Челсі" у чвертьфінальному протистоянні Ліги Чемпіонів.

У другій грі "червоні дияволи" перемогли "аристократів" з рахунком 2:1. Таким чином, підсумковий рахунок англійського двохматчевого протистояння став 3:1 на користь "Манчестер Юнайтед" - команда Алекса Фергюсона вийшла у півфінал Ліги чемпіонів.

З перших хвилин "МЮ" віддав ініціативу суперникові, впевнено тримаючи оборону. А під кінець першого тайму манкуніанці довели суперника до стану, близького до розпачу. Раян Гіггз зробив вивірений простріл на Хав'єра Ернандеса і мексиканець з кількох метрів розстріляв ворота "Челсі".

"Аристократи" ж у першому таймі не реалізували кілька гольових моментів.

В перерві та на початку другого тайму Карло Анчелоті кинув у бій свіжі сили. Однак у середині тайму Рамірес залишив "синіх" у меншості - у непотрібній ситуації порушив правила на Нані - це попередження виявилося другим в матчі для бразильця.

Здавалося, що на цьому можна ставити крапку у протистоянні, але це було ще далеко не все. Вдесятьох "Челсі" несподівано побачив світло в кінці тунелю, коли після точного пасу Майкла Ессьєна Дрогба прекрасним ударом в дальній кут воріт ван дер Сара несподівано зрівняв рахунок.

Однак, менш ніж через 60 секунд "МЮ" забив другий гол - ще один блискучий пас Гіггза вивів на ударну позицію Чжі Сун Пака, і корейський півзахисник красивим ударом поклав м'яч у ворота Петра Чеха.

"Челсі" продовжив боротися, створивши ще кілька напівмоментів, але загальну картину це не змінило.

"Манчестер Юнайтед" здобув заслужену перемогу і продовжує похід за Кубком чемпіонів, в той час як "Челсі" втрачає останню надію на завоювання в нинішньому сезоні трофея.

У півфіналі суперником "МЮ", ймовірно, буде німецький "Шальке", який у першому матчі розгромив "Інтер" у Мілані.

У іншій парі на Європу чекає іспанське "Ель-Класико" - "Реал" проти "Барселони".

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Матч у відповідь

Манчестер. Old Trafford. 74 072 глядачів
Головний арбітр: Олегаріу Бенкеренса (Португалія)

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - ЧЕЛСІ - 2:1

МЮ: ван дер Сар, О'Ши, Відіч, Фердінанд, Евра, Гіггз, Пак Чжи Сун, Каррік, Нані (Валенсія, 75), Руні, Ернандес

Челсі: Чех, Івановіч, Ешлі Коул, Террі, Алекс (Паулу Феррейра, 82), Ессьєн, Рамірес, Лемпард, Малуда, Торрес (Дрогба, 46), Анелька (Калу, 61)

1:0 Хав'єр Чічаріто Ернандес, 43
1:1 Дідьє Дрогба, 77
2:1 Пак Чжи Сун, 77

Попередження: Джон О'Ши, 19; Рамірес, 33; Флоран Малуда, 37; Джон Террі, 42; Патріс Евра, 59

Дистанція (м): 112029 - 110166

Воротар забив фантастичний гол з 80-ти метрів (відео)

"Мілан" виграв у "Барселони" боротьбу за Ярмоленка

Ахметов обіцяє підсилити склад "Шахтаря"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами UK football / Проспорт / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • felix felix 13 квітня, 12:18 Згоден 0 Не згоден 0 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-MU-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 08:31-[-/span-]- -[-span class=text-]-МЮ МОЛОДЦІ!!! Сподіваюсь вони в фіналі покажуть барселоні її місце-[-/span-]--[-/div-]-ппц буде Манчестеру у фіналі, якшо взагалі туди ще попаде) Барса Барса Барса!) відповісти цитувати Дякуємоспам