"Манчестер Юнайтед" забив 8 голів у ворота "Арсенала" (відео)

"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - 8:2© UK football
Спорт 28 серпня, 2011, 22:03 4482 3
Підопічні сера Алекса Фергюгюсона розтрощили команду Мсьє Венгера з фантастичним рахунком 8:2.

З неймовірним рахунком 8:2 закінчився центральний матч третього туру чемпіонату Англії між "Манчестер Юнайтед" та "Арсеналом".

Хлопці сера Алекса Фергюгюсона, граючись, розтрощили команду Мсьє Венгера.

Можливо, все могло б скластися для "канонірів" по-іншому, але за рахунку 1:0 гості не реалізували пенальті. Давід де Хеа відбив удар Робіна ван Персі.

Пройшла всього хвилина і господарі покарали лондонців за марнотратство: Ешді Янг фантастичним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив у ворота Щесни другий м'яч.

Згодом Уейн Руні блискучим ударом зі штрафного відправив м'яча у дев'ятку.

І хоча під завісу першого тайму Тео Уолкотт подарував гостям надію, відігравши один гол, та шансів на порятунок у "канонірів" просто не було.

Другий тайм перетворився на бенефіс "червоних дияволів", які забивали чи не кожним ударом у бік воріт - у підсумку хет-трик на рахунку Руні, дубль оформив Ешлі Янг і ще по голу забили Нані і Чжі Сун Пак.

"Арсенал" знайшов в собі сили ще на один гол, автором якого став ван Персі. Але гості вже третій поспіль матч завершували вдесятьох - за другу жовту картку був вилучений Карл Дженкінсон.

"Манчестер Юнайтед" після трьох турів очолив турнірну таблицю, а "Арсенал", у свою чергу, опинився на 17-му місці.

Єдиним приводом для занепокоєння Алекса Фергюсона стала травма автора першого голу Денні Уелбека, який був змушений покинути поле ще в першому таймі і ризикує опинитися поза складом збірної Англії на вересневі відбіркові матчі Євро-2012.

Цікаво, що й інша команда з Манчестера розгромила лондонців: "Манчестер Сіті" декласував "Тоттенхем Хотспур" з рахунком 5:1.