"Манчестер Юнайтед" зазнав найбільшої поразки за 9 років

Карлтон Коул добиває "МЮ"© UK football
Спорт 1 грудня, 2010, 12:30 2423 1
"Манчестер Юнайтед" зазнав фіаско у чвертьфіналі Кубка ліги, програвши "Вест Хем Юнайтед" - 0:4. "Арсенал" впевнено переміг "Уїган Атлетик" з рахунком 2:0.

"Манчестер Юнайтед" здивував Англію! У чвертьфіналі Кубка англійської ліги підопічні Алекса Фергюсона зазнали нищівної поразки від лондонського "Вест Хем Юнайтед" з рахунком 0:4.

Дублями у воротах Томаша Кущака розписались Джонатан Спектор і Карлтон Коул. Натомість футболісти з Манчестера не створили жодного небезпечного моменту біля воріт Роберта Гріна.

Ця поразка стала найбільшою для "МанЮнайтед" з листопада 2001 року, коли "манкуніанці" з таким же рахунком поступилися "Арсеналу".

Натомість, "каноніри" не мали проблем у грі з "Уїган Атлетик". Лондонці забити по голу в кожному з таймів. На 42-й хвилині після подачі з корнера парагвайський захисник Алькарас відправив м'яч у власні ворота. А у середині другого тайму Бендтнер ударом з близької відстані проштовхнув м'яч у сітку.

Інші півфіналісти Кубка ліги визначаться 1 грудня.

Кубок англійської ліги

1/4 фіналу

Лондон. Upton Park. 33 551 глядачів
Головний арбітр: Марк Клаттенбург

"Вест Хем Юнайтед" - "Манчестер Юнайтед" - 4:0

ВХЮ: Грін, Бен-Хаїм, Томкінс (Рід 74), Апсон, Спектор, Фобер, Баррера (Хайнс 76), Боа Морте, Ковач, Карлтон Коул (Станіслас 89), Обінья

МЮ: Кушчак, Смоллінг, Фабіо (Рафаель 65), О'Ши, Еванс (Браун 72), Андерсон, Гіггз, Флетчер, Ернандес, Обертан, Бебе (Македа 46)

"Арсенал" - "Уїган Атлетик" - 2:0

арсенал: Щесни, Кошельни, Джуру, Ебуе, Гіббс, Уолкотт, Денілсон, Уїлшир (Насрі 73), ван Персі (Істмонд 73), Вела, Бендтнер (Еммануель-Томас 85)

Уиган: Аль-Хабсі, Гохурі, Алькарас, Стівен Колдуелл, Стам (Макманаман 79), Томас, Фігероа, Уотсон, Мозес (Н'Зогбіа 39), МакАртур, Боселлі (Гомес 83)

1:0 Алькарас, 42 - автогол
2:0 Ніклас Бендтнер, 67

Попередження: Вела, 10; Фігероа, 35; Томас, 81

УЄФА жорстоко покарав Моурінью і футболістів "Реала"

"Барселона" знищила "Реал" у день свого 111-річчя

Алієв взимку може повернутись у "Динамо"

Тимощук є найкращим футболістом Бундесліги

16-річний воротар забив дивовижний гол (відео)

• Богдан Богдан 1 грудня, 14:53 Згоден 2 Не згоден 0 "Манчестер Юнайтед" здивував Англію! У чвертьфіналі Кубка англійської ліги підопічні Алекса Фергюсона зазнали нищівної поразки від лондонського "Вест Хем Юнайтед" з рахунком 0:4" а фігня от як би вони програли с таким рахунком у динамо о то була б сенсація))) відповісти цитувати Дякуємоспам