Марно чекаємо успіхів від українських борців

Спорт 19 вересня, 2007, 14:26 235
Українські борці греко-римського стилю повертаються додому без медалей світової першості.

І другий день чемпіонату світу з вільної боротьби у Баку не приніс успіху українським борцям греко-римського стилю.

Чемпіон світу 2006 року Максим Шацьких в Баку неприємно здивував поразкою вже в першій сутичці в категорії до 74 кг. Тепер вже екс-чемпіон світу програв американцю Томасу Куртісу Данцлеру. Золоту медаль в цій категорії завоював Явор Янакієв з Болгарії.

Перемогу у ваговій категорії до 84 кг святкував росіянин Олексій Мішин. Причому, пізніше Олімпійський чемпіон-2004 зізнався, що під час фінальної сутички проти випадково в запалі боротьби відірвав американцю Бредлі Верінгу частину брови...

Саме борцю з США програв поєдинок українець Болат Абдуллаєв. Пізніше в Болата був шанс пробитись до першої вісімки через втішні поєдинки, але і там від зазнав поразки – на цей раз від німця Яна Фішера.

Дмитро Тимченко в категорії до 96 кг спочатку переміг білоруса, але потім програв казаху Мамбетову. Золото дісталось грузину Рамазу Нозадзе

Сьогодні чемпіонат завершується змаганнями в категорії до 120 кг, де виступає і українець Олександр Чернецький. Перемігши фінна і казаха, у чвертьфіналі наш спортсмен поступився угорцю Бардошу. Фінал розіграють ввечері росіянин Бароєв та кубинець Лопе Нуньєс.

Таким чином, наші класики світовий чемпіонат провалили.

Сьогодні ж розігрують перші медалі і представники вільного стилю боротьби.

У категорії до 55 кг Україну представляв Олександр Хавелов. У першій же сутичці він поступився корейцю і вибув з подальшої боротьби.

Краще виступив Василь Федоришин. Після перемог над мон гольцем та корейцем, жереб звів в 1/4 фіналу нашого спортсмена з фаворитом цієї категорії росіянином Мавлетом Батировим. На жаль, наш борець поступився…

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / Наш спорт / Чемпион / NEWSru.com / К.К.