Марсельський "Олімпік" шокував футбольний світ (відео)

Чемпіон і володар Кубка Франції "Лілль" поступився срібному призеру Ліги-1 марсельському "Олімпіку" з рахунком 4:5.

Поєдинок за Суперкубок Франції подарував феєричний футбольний спектакль. Чемпіон і володар Кубка Франції "Лілль" поступився срібному призеру Ліги-1 марсельському "Олімпіку" з рахунком 4:5.

Однак справжній шок для фанатів "догів" та й усіх футбольних уболівальників трапився наприкінці матчу.

"Лілль" спокійно доводив матч до перемоги, ведучи 3:1. Однак на 85-й хвилині Жеремі Морель скоротив різницю в рахунку, а на 87-й Люк Ремі забив третій гол у ворота "догів".

Та це був тільки початок шоу. На 90-й хвилині марсельці заробили пенальті, який реалізував Андре Айю, вперше у матчі вивівши свою команду уперед.

Але "Лілль" не здався і на другій компенсованій хвилині відповів влучним ударом Марко Баша.

Марокканські вболівальники (матч за Суперкубок проходив на новому стадіоні у Танжері - прим. авт.) та фанати "Лілля" і "Олімпіка" вже налаштувалися на додатковий час, як номінальні гості на п'ятій компенсованій хвилині заробили ще один пенальті. Андре Айю вдруге реалізував 11-метровий і приніс "Олімпіку" Суперкубок Франції.

Відзначу, що 5 голів за 10 хвилин - рідкісне, якщо не унікальне явище у футболі.