Матч чемпіонів Італії та Англії

Спорт 2 серпня, 2007, 11:55 326
Чемпіон Італії з футболу, "Інтер", переміг найкращу команду Англії минулого сезону, "Манчестер Юнайтед", з рахунком 3:2.

Руні-Фігу
Уейн Руні проти Луїша Фігу
Пізно увечері в середу 1 серпня в Манчестері у товариському матчі зустрілися між собою чемпіони Англії і Італії минулого сезону – "Манчестер Юнайтед" і "Інтер".

Італійці добилися перемоги з рахунком 3:2, незважаючи на те, що бразильський форвард "Інтера" Адріано забив гол у ворота своєї команди, повідомляє Fox Sports.

Обидві команди виставили склади, близькі до оптимальних, а на матчі Були присутні близько 74 тисяч уболівальників. Рахунок в матчі на 17-й хвилині відкрив форвард "МЮ" Уейн Руні, який використав пас французького захисника Патріса Евра.

Проте ще до перерви футболістам "Інтера" вдалося тричі відправити м'яч у ворота Едвіна ван дер Сара, причому у всіх голах взяв участь Луїш Фігу, якому 4 листопада виповниться 35 років.

МЮ-Інтер
Патріс Евра і Деян Станкович
Спочатку португалець асистував новачку "Інтера" Давіду Суасо, який представляє збірну Гондурасу. Незабаром Луїш Фігу гострим пасом знайшов Деяна Станковича, який переправив м'яч Златану Ібрагімовичу, і шведський форвард вивів "Інтер" вперед. На 34-й хвилині ще раз спрацювала зв'язка Фігу - Суасо.

На 12-й хвилині другого тайму після штрафного у виконанні лідера "Манчестер Юнайтед" Кріштіану Роналду нападаючий "Інтера" Адріано несподівано переправив м'яч у власні ворота.

Проте, до кінця матчу рахунок не змінився.
"Манчестеру" належить провести перший офіційний матч сезону-2007/08 вже найближчої неділі, 5 серпня. Цього дня команда сера Олексія Фергюсона розіграє з "Челсі" Суперкубок Англії (Charity Shield).