Матч Ліги Європи МТЗ-РІПО - "Металург" було перервано на годину

Арбітр зустрічі француз Олів'є Тюаль прийняв рішення зупинити матч через грозу.

Олів
metallurg.donetsk.ua
Олів'є Тюаль зупинив гру
Гра-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між білоруським МТЗ-РІПО і донецьким "Металургом" була перервана на годину.

Ще до початку матчу у Мінську йшов дощ. А на 8-й хвилині гри почалась злива. І за три хвилини арбітр зустрічі француз Олів'є Тюаль прийняв рішення зупинити матч. Рахунок на той час відкрито не було.

О 18:25 дощ припинився, але поле сильно залито водою. Олів’є Тюаль чекає, коли закінчаться 45 хвилин, відведені для першого тайму, і тоді буде прийнято рішення – продовжити матч сьогодні чи вже завтра.

18:55. Воду з поля прибирають всілякими способами — відрами, швабрами, і через 10 хвилин буде ухвалено рішення про продовження матчу.

О 19:20 арбітр прийняв рішення про продовження матчу.

Нагадаємо, що у першій грі "Металург" переміг "трактористів" з рахунком 3:0.