Матч України з Північною Ірландією розсудить "фартовий" для "жовто-синіх" арбітр

Павел Краловець / Фото: twitter.com/UEFA

Чеський суддя Павел Краловець вже знайомий українцям.

Матч Євро 2016 між Україною і Північною Ірландією 16 червня розсудить чеський арбітр Павел Краловець.

Про це повідомляє УЄФА у Twitter.

Примітно, що 38-річний арбітр вже судив три матчі за участю "жовто-синіх". Так, однією з ігор була зустріч між Польщею та Україною в кваліфікації до Чемпіонату світу 22 жовтня 2013 року: тоді українські футболісти перемогли з рахунком 1:3.

Ще два матчі були товариськими: поєдинок з Румунією 29 травня 2010 року, а також зустріч з болгарами 7 жовтня 2011 року.

Як відомо, Бундестім обіграв в першому турі Євро-2016 "синьо-жовтих" з рахунком 2:0. Перший м'яч у грі забив Шкодран Мустафі на 19-й хвилині після подачі зі штрафного від Тоні Крооса. Другий підопічні Михайла Фоменка пропустили на 90+2-й хвилині від Бастіана Швайнштайгера.