Україна: Андрій Пятов, В'ячеслав Шевчук, Ярослав Ракицький, Євген Хачеріді, Тарас Степаненко, Віктор Коваленко, Артем Федецький, Євген Коноплянка, Сергій Сидорчук, Євген Селезньов, Андрій Ярмоленко

Запасні: Микита Шевченко, Денис Бойко, Богдан Бутко, Олександр Кучер, Олександр Караваєв, Анатолій Тимощук, Денис Гармаш, Руслан Ротань, Сергій Рибалка, Олександр Зінченко, Роман Зозуля, Пилип Будківський

Північна: Майкл Макговерн , Аарон Хьюз , Крейг Каткарт , Джонатан Еванс, Гарет Маколі, Джеймі Ворд , Стюарт Даллас , Стівен Девіс , Олівер Норвуд , Коррі Еванс , Конор Вашингтон

Запасні: Рой Керролл , Алан Маннус , Люк Маккаллох , Конор Маклафлін , Деніел Лафферті, Майкл Сміт, Лі Ходсон , Кріс Берд , Патрік Макнейр, Найалла Макгінн , Шейн Фергюсон, Бен Рівес , Вілл Грігг , Кайл Лафферті , Біллі Маккей , Ліам Бойс , Джош Мадженніс

Роздягальня українців на "Стад де Ліон". До матчу трохи більше 30 хвилин.

Ірландці очікують поєдинок у чудовому настрої.

Наші сьогодні знову зіграють у жовтому, а суперник у зелено-білому.

Начало тайма

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

Вже на другій хвилині українці відбивалися від кутового, але на щастя до удару не дійшло.

Cміливо почали ірландці. Непоганий удар після зміщення зліва вдався Далласу, проте наш голкіпер впевнено забрав м'яч.

Хороший простріл зліва вдався Шевчуку, проте Селезньов не встиг...

Сидорчук класно обікрав захисників Ірландії перед штрафним, пройшов кілька метрів і пробив в руку захиснику, проте арбітр чомусь пенальті не поставив...

Дальній удар Вашингтона - надто несильно і неточно...

Дальній удар Сидорчука після виграного підбирання - надто вище воріт.

Коноплянка гостро віддавав у штрафну на Федецького, але надто сильно вийщло - Артем не встиг.

Ярмоленко класно закручував з лівої у штранфний, Селезньов майже встиг, проте підслизнувся і не дістав...

Ракицький з метрів 35-ти пробивав - впорався Макговерн.

Подача Коноплянки зі штрафного вийшла ну дуууже вже зависокою.

Пробивав Коноплянка - зрізався м'яч.

Класний простріл вдався Ворду у штрафну українців, проте не зміг нормально пробити Вашингтон.

Двічі за 2 хвилини порушував правила Ракицький, проте арбітр поки Ярослав жаліє.

Кутовий буде у Північної Ірландії.

Каткарт пробивав голою після кутового - вище воріт. Пронесло наших.

Дальній удар Ворда - кутовий буде ще один.

Пробив Макколі головою - Пятов розібрався.

Була пожежа у штрафному українців, але відбилися наші.

Желтая карточка

Селезньов отримує жовту за удар суперника ззаду по ногам.

Пробив Ворд з гострого кута - Пятов відбив.

Коноплянка обіграв кількох суперників і пробив сильно, але заблокували захисники.

Ще одно соло Коноплянки мало перспективу, але Женя чомусь вирішив віддати наліво на Коваленка, і вийшло засильно.

Конец тайма

Перший тайм завершено! 0:0, і українці, на жаль, краще не виглядали...

62 % володіння м'ячем у наших хлопців, проте це не надто нам допомагає, осільки за ударами 3-5 на користь Північної Ірландії.

ДРУГИЙ ТАЙМ розпочато!

Непоганий початок 2 тайму від наших. Після кутового від Коноплянки подавав Селезньов, але у ворота не влучив.

Гол с игры

Пропускають наші.

Норвуд подав на Макколі, і той переграв Хачеріді і пробив головою.

Наші ледь не відповіли! Коноплянка подав на Селезньова, той пробив головою, але Макговерн парирував.

Чергова гостра подача Коноплянки летіла у дальню дев'ятку, проте Макговерн дотягнувся.

Сильний дальній удар Норвуда просто по мокрому газону - виручив Пятов.

Отакої! Матч зупинив арбітр Краловець! Град у Ліоні!

Повернулися команди на поле.

Українцям дуже важко. Дощ явно на руку ірландцям, які ще й обороняються чудово.

Ворд отримав попередження за грубе порушення правил на Хачеріді у чужій штрафній.

На жаль, зараз покраще нашої збірної виглядають суперники.

Жовта Сидорчуку за фол на Евансі.

МакГін змінив Ворда у ірландців.

Момент у наших! Селезньов виграв верхову і класно скинув на Коваленка, але Віктор не поцілив у дальню дев'ятку...

Зозуля змінив Селезньова.

Гармаш змінив Сидорчука.

Шевчук непогано скидував у штрафний на Зозулю, проте голкіпер вчасно вийшов з воріт.

Шевчук небезпечно прострілював в центр, проте захисники не дали дістатися до м'яча Ярмоленку.

Зінченко змінив  Коваленка.

Грігг змінив замість Вашингтона.

Зінченко першим же дотиком пробив головою - голкіпер відбив!

Жовта картка Далласу за затримку часу.

Ярмоленко пробиває - виручає ірландців Макговерн!

Зінченко пробив, після цього Коноплянка! Обидва удари в захисників прийшлися.

6 хвилин додав арбітр.

Гол с игры

Вдруге пропускає Україна. Макгін ставить крапку в матчі! Пятов впорався з ударом з лінії штрафного від Далласа, однак відбив м'яч перед собою. Нілл набіг і в дотик пробив у правий кут з п'яти метрів.