Португалія: Руй Патрісіу, Седрік Суареш , Жозе Фонті, Рафаел Геррейро, Пепе, Вілліам Карвалью , Ренату Санчеш , Нані, Жоау Маріу, Адріен Сілва, Кріштіану Роналду

Запасні: Едуарду, Антоні Лопеш, Елізеу дос Сантос, Бруну Алвеш, Рікарду Карвалью, Данілу Перейра, Андре Гомеш, Рафа Сілва, Жоау Моутінью, Вієйрінья, Едер Лопеш, Рікарду Куарежма

Франція

Франція: Уго Льорис , Самюель Юмтіті, Патріс Евра, Бакарі Санья, Лоран Косельни, Блез Матюйді, Мусса Сіссоко , Поль Погба, Дімітрі Пайє, Антуан Грізманн, Олівьє Жиру

Запасні: Бенуа Костіль , Стів Манданда, Жеремі Матьє, Люка Дінь, Крістоф Жалле, Ельякім Мангала, Аділь Рамі, Морган Шнедерлен, Йоан Кабай, Лассана Діарра, Н’Голо Канте , Андре-Пьєр Жиньяк , Кінгслі Коман, Антоні Марсьяль

До початку вирішального матчу 10 хвилин а "Стад де Франс" несподівано атакували комахи.

Вже за кілька годин трофей підніме один з капітанів команд.

Завершено церемонію закриття! Розпочинаємо вже за 7 хвилин!

Між іншим, головний трофей на поле виніс великий Хаві Ернандес - дворазовий чемпіон Європи.

Начало тайма

Матч розпочато!

Французи трохи активніше почали, але до загострення поки не дійшло.

Перший удар в матчі від португальців! Нані прийняв на груди біля штрафного і пробив з льоту - над поперечкою.

Французи відповили ударом Сісокко - також вище воріт.

Тепер вже Грізманн пробив - повз ворота також. Хороший темп на початку матчу.

Роналду зіткунувся з Пайе і кілька хвилин валявся на газоні, проте з ним начебто все добре.

100 % момент у Франції! Пайе шикарно віддав на Грізманна, але Антуан головою не зміг переграти Патрісіу фактично з виходу сам на сам.

Одразу ж після кутового пробивав Жиру головою, проте голкіпер впорався.

Знову момент у Франції! Пайе класно подав з кутового в центр штрафного майданчика, куди раптово вискочив Жиру і пробив прямо в руки голкіперу.

Дуже погані новини для Португалії - Роналду знову надають допомогу. Не факт, що зможе продовжити гру Кріштіану.

Французи у чисельній більшості грають.

Повертається Роналду на поле!

Сіссоко класно пробив з метрів 20 під попереччину - Патрісіу потягнув.

Роналду знову допомогу надають...

Куарежма змінив Роналду. Дуже сумно.

Ось так Кріштіану травмувався.

<

Фонте блокує простріл справа від Мусb Сіссоко - кутовий для збірної Франції.

Cіссоко шикарно фінтом розібрався у штрафній суперника і сильно пробив, але Патрісіу потягнув! Домінує Франція.

Седрік отримав першу жовту картку у матчі.

Дуже блідо виглядає Португалія без Роналду.

Фонте пробив головою після кутового, але не влучив у ворота Льоріса.

Самуель Юмтіті намагався зупинити м'яч, але замість цього влучив по нозі Куарежми, який упав і корчиться від болю.

Дальній удар Пайе заблокували захисники.

Хвилина до закінчення першого тайму, а у Португалії досі жодного удару у площину французів.

Дві хвилини додав арбітр до першого тайму, мить до цього проігнорувавши симуляцію Грізманна у чужому штрафному.

Конец тайма

Завершено перший тайм! 0:0 на "Стад де Франс" у фіналі Євро-2016

Другий тайм розпочався!

Другий тайм лише розпочався, а на газоні вже по черзі повалялися Нані та Пепе. Гранично агресивні сьогодні французи.

Дуже схоже, що Португалія буде максимально сушити гру і сподіватиметься або на вдалий стандарт, або вже не серію пенальті.

Момент у Франції! Простріл з лівого флангу на Пайе ледь не дійшов до самотнього Грізманна, що стояв перед чужими воротами.

Дальній удар Погба - дуже неточно.

Перша заміна у Франції - Коман змінив Пайе.

Грізманн пробивав у ближній кут після того як увійшов у штрафний суперника, але Патрісіу все контролював.

Жоао Маріу збив Жиру і чесно заробив жовту картку.

Фантастично пробачає португальців Грізманн! Антуан пробивав головою з 3 метрів і не влучив у дальню дев'ятку, коли Патрісіу вже навіть не ворухнувся.

Жоао Моутінью змінив Адріана Сілву у португальців.

Дальня спроба Комана вийшла зовсім неточною.

Коман набрав приголомшливу швидкість і зумів вскочити в чужий штрафній і прострілити, але ніхто не відгукнувся...

Жиру міг забивати, але Руї Патрісіу вкотре рятує Португалію!

Коман класно подав у штрафний на Грізманна, але Антуану завадив пробити...Жиру!

Жиньяк міняє Жиру.

Відповідає заміною і збірна Португалії - Едер змінює Ренату Саншеша.

Класно огризнулася Португалія! Льоріс двічі врятував команду. Спочатку голкіпер збірної Франції в стрибку зумів відбити небезпечний навіс від Нані, а потім, відбив удар через себе від Рікарду Куарежми.

У французів жовта для Юмтіті.

Патрісіу потягнув шикарний дальній удар Сіссоко!

Тепер вже Пепе заблокував постріл Жиньяка.

Епічний момент втрачає Франція! Жиньяк поклав на замасі Пепе у штрафному і пробив з метрів 3-4 в ближній кут під ногу Патрісіу, але незбагненно влучив у стійку!

Конец тайма

Основний час заврешено!

Фантастичний фарт дозволяє Португалії без Роналду заповзти у овертайм - 0:0.

Розпочався перший екстра-тайм!

Кріштіану Роналду все-таки повернувся на поле і намагається підбадьорити своїх партнерів по команді. Заслуговує повагу хлопець.

Пепе головою небезпечно пробив після стандарту головою, проте все одно заліз у офсайд.

Два жовті картки виписує Клаттенбург. Спочатку Геррейру а потім Матюїді.

Тепер вже Карвалью жовта.

Дуже перспективно віддавав Сіссоко на Жиньяка, але форвард не зумів зупинит м'яч.

Льоріс врятував свою команду після удару головою з близької відстані у виконанні Едера.

Конец тайма

Перший екстра-тайм завершено!

Розпочався другий екстра-тайм.

Косельни отримав жовту картку за руку, яку видумав арбітр. Після того поперечина рятує збірну Франції - пробив зі стандарту Геррейру.

Гооооооол!!!!!

Фантастика! Едер Лопеш ударом в ближній кут з дальньої відстані виводить свою збірну Португалії вперед - 1:0.